• کد خبر:۱۱۱۴۵۰
متاسفانه اصلا اصول اخلاق رعایت نمی شود؛
  • ۲۱:۳۶
  • ۲۲/دی/۱۳۹۹

دست نشان: چوب جوانی مان را خوردیم

سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل گفت: هر کس به صرف اینکه مربی است حق ندارد هر توهینی به نیمکت و مربی روبرو بکند و این حرکات اصلا زیبنده نیست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ نادر دست نشان سرمربی رایکا پس از شکست تیمش برابر هوادار در خصوص بازی اظهار داشت: جا دارد به تمام بازیکنان خسته نباشید بگویم که علارغم مشکلات و مسائل اعم از غیبت سه الی چهار بازیکن‌مان در خط تهاجمی خیلی خوب بازی کردیم. در نیمه نخست بازی را کنترل کردیم و موقعیتی به تیم حریف در این نیمه ندادیم.

دست نشان ادامه داد: در دقایق پایانی دو نیمه روی ارسال و اشتباه بازیکن‌مان گل را دریافت کردیم. به نظر می رسد گل اول هوادار با دست زده شده است البته امیدوارم این‌گونه نباشد ولی در مجموع چوب جوانی مان را خوردیم چرا که بازیکنان جوانی داریم که تجربه لازم را ندارند.

سرمربی رایکا در خصوص اتفاقات و حواشی اواخر نیمه نخست و تنش و درگیری نیمکت تیم‌ها و صحبت‌ها و توهین‌های رد و بدل شده بین بعضی از عوامل تیم ها گفت: در رابطه حواشی پیش آمده کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و کسانی که به عنوان ناظر بازی هستند باید برخورد کنند. هر کس به صرف اینکه مربی است حق ندارد هر توهینی به نیمکت و مربی روبرو بکند و اصلا این حرکات زیبنده نیست. فضا طوری شده بود که داور که شرایط را دیده و شنیده بود و اخطار داد، پیش از شروع نیمه دوم از من و سرمربی هوادار خواست که نیمکت ها را کنترل کنیم.

وی افزود: کنترل کردن نیمکت ها با داور چهارم و ناظر بازی باید شکل بگیرد، متاسفانه اصلا اصول اخلاق رعایت نمی شود. دیدید که، داور چقدر می تواند علاوه بر کنترل درون زمین، به مدیریت بیرون زمین هم بپردازد. او داور خیلی خوبی بود و می خواست قضاوت خوبی را داشته باشد اما این حواشی بیرون زمین و اعتراضات خیلی زیاد اجازه چنین کاری را نمی داد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار