• کد خبر:۱۱۱۴۵۱
از ساعت ۱۵، در سالن بسکتبال آزادی، تیم‌های بدون برد آینده سازان و نیروی زمینی به مصاف هم رفتند و در پایان نیروی زمینی با نتیجه ۷۰ بر ۶۹ پیروز شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ نیروی زمینی کوارتر اول را بسیار خوب آغاز کرد، پرتاب‌های موفق این تیم سبب شد ۲۴ امتیاز در کوارتر اول کسب کنند. در مقابل آینده سازان بسیار ضعیف ظاهر شد و با کسب ۱۰ امتیاز با اختلاف زیادی عقب افتاد.

در کوارتر دوم آینده سازانی که قصد باخت نداشت کنترل بازی را در دست گرفت. افت بازی نیروی زمینی به تیم آینده سازان کمک کرد تا کوارتر را با نتیجه ۲۲ بر ۱۲ به پایان برساند و اختلاف امتیاز را به ۴ کاهش دهد. دو تیم در این کوارتر بسیار پرخطا ظاهر شدند و جریان بازی به دلیل خطا بارها متوقف شد. هر تیم در نیمه اول این دیدار ۱۵ خطا انجام داد.

روند خوب آینده سازان در کوارتر سوم ادامه یافت و این تیم موفق شد با نتیجه ۲۲ بر ۱۳ پیروز کوارتر شود تا در پایان کوارتر سوم ۵ امتیاز از حریفش پیش بیفتد.

با شروع کوارتر چهارم نیروی زمینی به بازی بازگشت و اختلاف ایجاد شده را جبران کرد. در حالی که در لحظات پایانی برنده چندین بار تغییر کرد، در نهایت نیروی زمینی بود که پیروز این دیدار نزدیک شد تا نخستین پیروزی اش را با نتیجه ۷۰ بر ۶۹ بدست آورد.

بهترین بازیکن:
قاسمی با کسب ۱۵ امتیاز و ۹ ریباند موثرترین بازیکن این دیدار بود.یخچالی نیز ۱۷ امتیاز کسب کرد تا امتیازآورترین بازیکن دیدار شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار