• کد خبر:۱۱۱۴۶۰
اسپاد تهران 2 - فولاد نوین اهواز 1؛

تعویض طلایی جعفری گره گشای اسپادی ها مقابل فولاد نوین

در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور اسپاد تهران موفق شد از سد فولاد نوین بگذرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، اسپاد تهران در ورزشگاه شهید کشوری میزبان تیم فولاد نوین اهواز بود که در نهایت موفق شد با نتیجه 2بر1از سد این تیم بگذرد.

دقیقه2: بازی در حالی که هنوز تیم ها خود را در زمین پیدا نکرده بودند عقیل عنافچه با یک بغل پای ساده در محوطه جریمه اسپاد موفق شد گل نخست فولاد نوین را خیلی زود به ثمر برساند تا یکی از گل های بسیار زودهنگام این فصل نیز در این دیدار رقم بخورد.

بعد از این گل اسپادی ها جلو کشیدند و نبض بازی را در اختیار داشتند و دقیقه20حتی توانستند دیرک دروازه فولاد را به لرزه در بیاورند.

با اینکه توپ و میدان در اختیار اسپاد بود اما این تیم برنامه دقیقی برای رسیدن به گل نداشت که در این بین فولادی ها در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر می شدند.

در دقایق 34 و 36: به ترتیب رضا قربانی و سعید کوشکی صاحب موقعیت های بسیار خوب در محوطه جریمه فولاد شدند اما قدر این موقعیت های خوب را ندانستند.

دقیقه40: رو یک حمله پردامنه از جناح چپ درون محوطه توپ به علی ربیعی رسید و این بازیکن با یک چرخش زیبا توپ را به تور دروازه فولاد نوین گره زد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم دو تیم میل به هجوم داشتند اما اندکی بعد بیشتر بازی در میانه میدان جریان داشت.

دقیقه76: روی نفوذ سعید کوشکی که بارها در طول بازی تکرار شده بود یک موقعیت بسیار خوب نصیب اسپادی ها شد ولی شوت کوشکی را عبدالهی با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد.

دقیقه87: در حالی که بازی گره خورده بود تعویض طلایی جعفری جواب داد و بازیکن تازه تعویض شده اسپادی ها، وحید فرخی موفق شد با یک شوت ناگهانی و سرکش از پشت محوطه فولاد نوین توپ را درون دروازه فولاد نوین قرار دهد تا بازی با نتیجه2بر1به سود اسپادی ها به پایان برسد.

خبرنگار: علیرضا یاوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار