• کد خبر:۱۱۱۴۶۲
خوشه طلایی ساوه 2 – استقلال ملاثانی 1؛

برتری لحظات پایانی خوشه طلایی با گل و اخراج عامری

در هفته نهم مسابقات لیگ دسته اول خوشه طلایی موفق شد با گل در وقت های تلف شده یک برد خانگی دیگر را جشن بگیرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، در هفته نهم مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور خوشه طلایی ساوه که به دلیل مهیا نبودن ورزشگاه خانگیش در ساوه مجبور به نبرد در ورزشگاه کارگران تهران می باشد موفق شد با گل در وقت های تلف شده با نتیحه2بر1استقلال ملاثانی را با شکست بدرقه کند.

پیش از شروع بازی خداداد افشاریان به شدت نسبت به جایگیری توپ جمع کن ها در اطراف زمین حساس بود و وسواس زیادی به خرج می داد که در نوع خود جالب بود.

در دقیقه4ضربه کاشته ای به سود استقلال ملاثانی در پشت محوطه خوشه طلایی بدست آمد که این ضربه را محمد میر سلیمی با اختلاف بسیار اندکی از بالای دروازه به بیرون زد.

در ادامه بازی دو تیم کاملا محتاط و پایاپای بازی می کردند که در نتیجه آن صحنه خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد و بیشتر بازی در میانه زمین جریان داشت.

دقیقه30: کامبیز دهقانی به محوطه جریمه ملاثانی نفوذ کرد و در زاویه ای بسته به زیبایی گل نخست خوشه طلایی را به ثمر رساند.

دقیقه35: روی کرنر ارسالی از سمت چپ رضا معقولی شوت سرکشی روانه دروازه استقلالی ها کرد که سنگربان این تیم به خوبی واکنش نشان داد و توپ را مهار کرد.

دقیقه37: شوت سرکش میلاد پاک پرور زوزه کشان از بالای دروازه استقلال ملاثانی به بیرون رفت.

در حالی که داوران و تیم استقلال ملاثانی نزدیک به5دقیقه در وسط میدان و منتظر آغاز نیمه دوم بودند تیم خوشه طلایی در زمین حاضر نبود که افشاریان به داور وسط تذکر داد که به محض اینکه تیم میزبان در زمین حاضر شد منتظر منظم شدن آن ها نباش و سریع سوت آغاز را بزن البته تیم میهمان نیز به شدت به این قضیه و حضور بسیار با تاخیر خوشه طلایی اعتراض داشت.

نیمه دوم را تیم استقلال ملاثانی بهتر از حریف خود آغاز کرد ولی رفته رفته شاگردان بیاتلو به بازی مسلط شدند و دقیقه60شوت رحمان عباد زاده با کمترین اختلاف ممکن به بیرون رفت.

دقیقه62: روی حمله پر تعداد استقلال ملاثانی مهدی بریحی موفق شد در محوطه شش قدم گلزنی کند و کار را به تساوی بکشاند.

دقیقه72: ددر صحنه ای که سنگربان استقلال با فاصله زیاد در جلوی دروازه ایستاده بود حسین فاضلی به خوبی متوجه این قضیه شد ولی شوت از راه دور او با بدشانسی و کمترین اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه91: شوت سرکش احسان پور شیخعلی را سنگربان خوشه طلایی راهی کرنر کرد.

متاسفانه در هر صحنه ای که کادر ملاثانی به نحوه قضاوت داور مسابقه اعتراض داشتند همگی کنار خط و یا حتی وارد زمین می شدند که اصلا زیبنده نبود که باعث شد در ادامه بازی به جنجال نیز کشیده شود.

در لحظات پایانی بازی روی کرنری که برای خوشه طلایی بدست آمده بود عباس عامری توانست گل دوم و پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند.

بعد از گلی که عامری به ثمر رساند با درآوردن پیراهنش باعث شد داور به او کارت زرد نشان دهد ولی متاسفانه این بازیکن به این هم بسنده نکرد و در یک حرکت غیر ورزشی خوشحالی های تحریک آمیزی رو به نیمکت تیم استقلال ملاثانی انجام داد که از چشم کمک داور مسابقه دور نماند و باعث شد داور به او کارت قرمز مستقیم نشان دهد و او را اخراج کند.

بازی با همان نتیجه 2بر1به سود شاگردان بیاتلو به اتمام رسید که باعث شد مقداری شرایط خوشه طلایی در جدول مسابقات بهبود یابد و هفته بعد باید در خانه بادران به مصاف این تیم بروند.

استقلال ملاثانی نیز باید هفته بعد در خانه از تیم صدرنشین مس کرمان پذیرایی کند.

خبرنگار:علیرضا یاوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار