• کد خبر:۱۱۱۴۷۰
از ساعت ۱۸ در سالن بسکتبال آزادی تیم های شیمیدر و مهرام به مصاف هم رفتند و در پایان مهرام نبرد مدعیان را با نتیجه ۸۲ بر ۶۶ به سود خود به پایان رساند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهرام کوارتر نخست را بهتر آغاز کرد و بازیکنان شیمیدر در دقایق ابتدایی کوارتر در کسب امتیاز کاملا ناکام بودند. بازی در ادامه کمی متعادل تر شد تا کوارتر اول با نتیجه ۱۹ بر ۱۵ به سود مهرام پایان یابد. امیرحسین آذری بازیکن شیمیدر با کسب ۱۰ امتیاز و صمد نیکخواه بازیکن مهرام با کسب ۸ امتیاز برترین بازیکنان کوارتر اول بودند.

در کوارتر دوم بازی همانند کوارتر اول با برتری مهرام دنبال شد. بازیکنان خارجی دو تیم در این کوارتر بازیکنان برتر بودند و امتیازات زیادی کسب کردند. مهران این کوارتر را با نتیجه ۲۴ بر ۱۹ پیروز شد.

بازی در کوارتر سوم هرچند برای شیمیدر خوب آغاز شد اما در ادامه مهرام بازهم کنترل بازی را در اختیار گرفت و با برتری ۲۵ بر ۱۵ پیروزی خود در این دیدار را تضمین کرد.

مهرام با شروع کوارتر چهارم همچنان تیم برتر میدان بود و اختلاف امتیاز را بازهم بالاتر برد، اما شیمیدر در دقایق پایانی توانست اختلاف امتیاز را کمتر کند و از سنگینی شکست بکاهد. این کوارتر با نتیجه ۱۷ بر ۱۴ به سود شیمیدر به پایان رسید.

بهترین بازیکن:
سلیمانی با ۱۷ امتیاز و کارایی ۲۴ بهترین بازیکن زمین بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار