• کد خبر:۱۱۱۴۸۳
از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن بسکتبال آزادی تیمهای مس رفسنجان و شهرداری گرگان به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری گرگان با نتیجه ۷۸ بر ۶۰ حریفش را شکست داد.
شهرداری گرگان مس رفسنجان را شکست داد
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کوارتر اول با کسب امتیاز مس رفسنجان آغاز شد و این تیم تا اواسط کوارتر بازی پایاپایی با حریف نامدارش انجام داد اما در ادامه شهرداری گرگان در کوارتر اول تیم برتر میدان بود و با برتری ۲۵ بر  ۱۲ کوارتر را به سود خود به پایان رساند. سینا واحدی با کسب ۸ و جمشیدی با کسب ۹ امتیاز عملکرد درخشانی در این کوارتر داشتند.

بازی در کوارتر دوم به شدت افت کرد و دو تیم در زیر سبد بسیار پر اشتباه ظاهر شدند. خروج جمشیدی و واحدی بازیکنان پر امتیاز شهرداری در اوایل کوارتر سبب شد این تیم تنها ۹ امتیاز کسب کند. مس رفسنجان نیز با کسب ۱۱ امتیاز عملکرد نسبتا ضعیفی داشت. نوید رضایی فر ۷ امتیاز از ۹ امتیاز شهرداری را در این کوارتر بدست آورد.

با بازگشت جمشیدی به زمین، موتور شهرداری در کوارتر سوم روشن شد و این تیم موفق شد با برتری ۲۲ بر ۱۲ بازی ضعیف کوارتر پیشین را جبران و پیروزی اش در این دیدار را تا حدود زیادی تضمین کند. جمشیدی در این کوارتر ۸ امتیاز کسب کرد و تاثیر زیادی در بازگشت گرگانی ها به بازی داشت.

در کوارتر چهارم بازی پایاپای دو تیم با پرتاب‌های ۳ امتیازی موفق زیادی همراه بود تا پس از یک بازی کم کیفیت در سه کوارتر اول، کوارتر چهارم با کسب امتیازات زیاد ۲۵ بر ۲۲ به سود مس رفسنجان به پایان برسد.

بهترین بازیکن:
جمشیدی با کسب ۲۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ پاس گل عملکرد درخشانی در ۲۵ دقیقه حضورش در میدان داشت. نوید رضایی فر نیز با کسب ۲۰ امتیاز در ۳۰ دقیقه حضورش روز درخشانی را پشت سر گذاشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار