• کد خبر:۱۱۱۴۸۶
از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های خانه بسکتبال خوزستان و پالایش نفت آبادان در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان پالایش نفت به پیروزی ۷۵ بر ۶۳ رسید.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بازی در کوارتر اول تا دقایق پایانی پایاپای پیش رفت اما در ۲ دقیقه پایانی پالایش نفت اختلاف امتیاز را به ۵ رساند و کوارتر را با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ به سود خود به پایان رساند. در این کوارتر تمام امتیازات خانه بسکتبال خوزستان توسط دو بازیکن خارجی این تیم کسب شد. حسن زاده با کسب ۸ امتیاز برای تیم پالایش نفت، پرامتیازترین بازیکن کوارتر بود.

در کوارتر دوم پالایش نفت از همان ابتدا بازی را در کنترل گرفت و اختلاف امتیاز با حریف را پیاپی افزایش داد. ۲۴ امتیاز پالایش نفت در مقابل ۹ امتیاز خانه بسکتبال خوزستان، اختلاف امتیاز را به ۲۰ رساند. بجز دورقی که ۳ امتیاز کسب کرد باز هم بازیکنان ایرانی خانه بسکتبال خوزستان در کسب امتیاز ناکام بودند.

بازی در کوارتر سوم روند متفاوتی پیدا کرد و خانه بسکتبال خوزستان میدان دار این دیدار بود. پرتاب‌های ۳ امتیازی رجر به راحتی وارد سبب شد تا نتیجه این کوارتر ۲۳ بر ۱۸ به سود خانه بسکتبال خوزستان شود، هرچند در این کوارتر بازیکنان ذخیره پالایش نفت حضور داشتند.

بازی در کوارتر چهارم باز هم با برتری خانه بسکتبال خوزستان ادامه یافت. در حالی که اختلاف به ۱۰ امتیاز رسید بازیکنان اصلی پالایش نفت وارد زمین شدند و شرایط را مجددا به سود پالایش نفت عوض کردند تا در نهایت این تیم با نتیجه ۷۵ بر ۶۳ پیروز شود.

بهترین بازیکن:
منجی بازیکن پالایش نفت با ۱۸ امتیاز و ۱۱ ریباند دبل دبل کرد و بهترین بازیکن میدان بود. آرن داوودی از تیم پالایش نفت نیز عملکرد بسیار خوبی داشت‌. رجر بازیکن خانه بسکتبال خوزستان با کسب ۲۴ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان بود‌. کریستوفر نیز با دبل دبلی که داشت بهترین بازیکن تیمش بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار