• کد خبر:۱۱۱۴۹۴
از ساعت ۱۷:۳۰ تیمهای پالایش نفت آبادان و مس رفسنجان در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان پالایش نفت با نتیجه ۶۶ بر ۴۸ حریفش را شکست داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بازی در کوارتر بسیار کم کیفیت دنبال شد و بازیکنان در کسب امتیاز در زیر سبد کم دقت عمل کردند. پالایش این کوارتر را با نتیجه ۱۲ بر ۸ پیروز شد اما کسب ۲۰ امتیاز در یک کوارتر نشان داد دو تیم با شرایط مناسبی پا به میدان مسابقه نگذاشته اند.

در کوارتر دوم هرچند بازی کیفیت بهتری پیدا کرد اما بازهم دو تیم زیر سبد چندان موفق نبودند. مس رفسنجان این کوارتر را ۱۹ بر ۱۲ به نفع خود به پایان رساند تا نیمه اول را پیروز به رختکن برود.

با شروع کوارتر سوم پالایش نفت بازی بهتری ارائه داد و در نهایت ۱۶ بر ۱۰ پیروز کوارتر شد. حسن زاده ستاره ملی پوش نفت در عملکرد خوب تیمش در این کوارتر بسیار تاثیر گذار بود.

کوارتر چهارم با شروعی طوفانی پالایش نفت آغاز شد و اختلاف دو تیم در ابتدای کوارتر به ۹ رسید. روند خوب نفت بعد از تایم اوت مس رفسنجان نیز ادامه یافت تا این کوارتر ۲۵ بر ۱۱ به سود نفت پایان یابد و این تیم در نهایت ۶۶ بر ۴۸ پیروز میدان شود.

بهترین بازیکن:
حسن زاده با کسب ۲۲ امتیاز عملکرد درخشانی داشت و عامل اصلی پیروزی تیمش بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار