• کد خبر:۱۱۱۵۰۴
از ساعت ۱۵ تیمهای رعد پدافند مشهد و اکسون تهران در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در نهایت اکسون ۶۱ بر ۵۸ پیروز شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در کوارتر اول مشهدی ها بازی را بهتر آغاز کردند و از حریفشان پیش افتادند اما در ادامه در امتیاز ۱۰ متوقف شدند و اکسون بازی باخته را جبران و با اختلاف ۹ امتیازی کوارتر اول را با نتیجه ۱۹ بر ۱۰ به سود خود به پایان رساند.

در کوارتر دوم باز یکم کیفیت تر از کوارتر اول دنبال شد و اگر دو پرتاب ۳ امتیازی ثانیه های پایانی نبود با ۱۸ امتیاز پایان می یافت. این کوارتر با نتیجه ۱۴ بر ۱۰ به سود رعد پدافند مشهد پایان یافت.

بازی در کوارتر سوم با بازی خوب اکسونی ها دنبال شد و این تیم به برتری ۱۹ بر ۱۴ اختلاف را افزایش داد. در این کوارتر دو بازیکن رعد پدافند مشهد، کمالوند و مرادیان دیسکوالیفه شدند.

در کوارتر آخر اکسون بازهم بازی را بهتر شروع کرد و با ایجاد اختلاف ۱۰ امتیازی تا حدودی خیالش را از برد راحت کرد اما پرتاب‌های موفق رعد پدافند بازی را تا آستانه تساوی پیش برد اما در نهایت اکسون ۶۱ بر ۵۸ پیروز میدان شد.

بهترین بازیکن:
عدنان دورقی بازیکن رعد پدافند با ۱۹ امتیاز، ۵ ریباند، ۶ پاس گل و ۸ توپ ربایی عملکرد بسیار درخشانی داشت و بهترین بازیکن زمین بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار