• کد خبر:۱۱۱۵۱۰
مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: وقتی می‌خواهید بازی‌های زمینی ترکیبی را به خوبی اجرا کنید اولین پیش‌نیازش زمین باکیفیت است که زمین مسابقه کیفیت لازم را نداشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سعید الهویی عصر امروز در نشست خبری پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: همانطور که دیروز هم گفتیم انتظار یک بازی سخت در برابر رقیب اراکی خود داشتیم. آلومینیوم تیم بسیار باکیفیت و خوبی است. این تیم سبک فوتبال را به خوبی اجرا می‌کند و انتظار چنین بازی را داشتیم.

وی ادامه داد: متاسفانه امروز مهاجمان تیم انتظارات را به درستی برآورده نکردند. در بخش دفاعی شاهد بازی کیفی بازیکنان تیم‌مان بودیم و در طول بازی فرصت گلزنی به تیم حریف ندادیم که نشان از عملکرد قابل قبول خط دفاعی تیم است.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: در حمله انتظارات برآورده نشد که بخشی از آن به زمین مسابقه برمی‌گردد زیرا برای تیمی مانند گل‌گهر که تیم دوم و بالای جدول هستیم وضعیت مالکیت توپ، کیفیت زمین مناسب نبود و همین کار را برای ما سخت کرد و از سبک تیمی دور شدیم.

الهویی اضافه کرد: این درحالیست که سرمربی انتظار بالایی از تیم دارد و با وجود تساوی در مقابل آلومینیوم در خانه حریف اما "قلعه‌نویی" سرمربی تیم از کیفیت بازی رضایت نداشت.

وی بیان کرد: 16 روز بازی نکردن و نداشتن رقابت طی این مدت زیاد در لیگ، را هم باید در نظر گرفت که همین کار را برای تیم و بازیکنانمان سخت کرده بود.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با اشاره به وضعیت داوری مسابقه افزود: آنچه در بین دو نیمه و پایان بازی از طریق دوربین‌های اختصاصی خود مشاهده کردیم صحنه نیمه اول روی علیزاده و روی اوت دستی یک خطای پنالتی و 2 آفساید اشتباه اتفاق افتاده بود که می‌توانست موقعیت منجر به گل باشد و امیدواریم خطاها به حداقل برسد تا به تیم‌ها هم کمک شود.

الهویی خاطرنشان کرد: وقتی می‌خواهید بازی‌های زمینی ترکیبی را به خوبی اجرا کنید اولین پیش‌نیازش زمین باکیفیت است که زمین مسابقه کیفیت لازم را نداشت. در حال حاضر دو هافبک باکیفیت لیگ علیزاده و زنده‌رو هستندکه امروز توپ‌های زیادی را به دلیل کیفیت زمین لو دادند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار