• کد خبر:۱۱۱۵۲۷
اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته پنجم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

هفته پنجم - سه شنبه ۳۰ دی ۹۹

نفت و گاز گچساران - امید گناوه - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  شهدا نفت گچساران

مهدی انصارنژاد - ابوذر ممبینی - آرمان بندانی - میلاد نور - ناظر: رحیم مهرپیشه

محتشم تبریز - سپیدرود رشت - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  شهرداری تبریز

میلاد کهزادی - جلال محمدی - ساسان مصری - هیمن نوجوان - ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

عقاب تهران - شهرداری ماهشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه عطر سیب باقرشهر

میثم رفیعی - حامد شریفیان - مرتضی باقری - محمد میرزازاده - ناظر: حسین طالقانی

چهارشنبه اول بهمن ۹۹

ملی حفاری اهواز - شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴ - ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز

علی آقاجری - مجتبی لیراوی - اکبر عمرانی - عارف توسلی - ناظر: صفدر احمدی

مس نوین کرمان - علم و ادب تبریز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  امام علی (ع ) کرمان

محمد سندگل - امیر امیری - رضا قائمی - امیر باغشنی - ناظر: مجید معماری

ایرانجوان بوشهر - شهرداری همدان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  بهشتی بوشهر

محسن اسدی - روح الله تیموری - محمد نجمی زاده - علی عرب - ناظر: قاسم واحدی

اسپاد تهران - ویستا توربین تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدکشوری تهران

مهدی اجاقی - محمد حیدری - علی فراهانی - محمود میرجهانگیری - ناظر: رامین عرفانیان

آوالان کامیاران - فولادنوین اهواز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه آزادی کامیاران

حامد رنجبر صولتی - امین سخایی - سامان سحاب منش - حجت قیانوری - ناظر: حجت سیفی آذر

مس شهربابک - شهیدقندی یزد - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  شهدا مس شهربابک

رضا کریمی - محمدرضا بیژنی - رضا لیلامی - حمیدرضا عبدالهی - ناظر: فرهاد خوشنواز

شمس آذر قزوین - شهرداری بم - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین

حسین گنج خانی - اصغر ملکی - کریم محبی - جواد بیگدلی - ناظر: کریم اصغرزاده

پاس همدان - شاهین بندرعامری بوشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

رسول اولیایی - محمدعلی پروانه - سپهر کریمیان - ایمان واحدی - ناظر: شاهو اصلانی

نفت امیدیه - شهدا بابلسر - ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه

ابراهیم موسوی - رشید پردل - مسلم شاهقلیان - امیر حمزه موسوی - ناظر: عبدالرسول استادزاده

پنجشنبه ۲ بهمن ۹۹

اترک بجنورد - سردار بوکان - ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی بجنورد

محمد معافی - محمدرضا طبری - کیارش کیومرثی - محمدحسین یحیی زاد - ناظر: عباس مهدی زاده

نیروی زمینی تهران - میلاد مهر تهران - ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران

سالار نظریان - داوود عروجلو - محمود گل‌محمدی - رئوف سیفی - ناظر: محمد دوستی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار