• کد خبر:۱۱۱۵۵۵
بازی جوانمردانه حزیف بسیار ارزشمند بود؛
  • ۱۹:۴۴
  • ۲۹/دی/۱۳۹۹

آشوبی: پیروزی قاطع برابر شهرداری آستارا قابل پیش بینی بود

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بازیکنان این تیم در برابر شهرداری آستارا تلاش جانانه‎ای داشتند و سخت‎کوشی آنها در برابر حریف قابل تقدیر و ستایش است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ فرزاد آشویی پس از برد سه بر یک تیمش برابر شهرداری آستارا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دیدار امروز بازیکنان پارس جنوبی جم یکی از بهترین‎ بازی‌های خود تا به اینجای فصل را به نمایش گذاشتند.

آشوبی ادامه داد: با توجه به تمرین‎های خوبی که از سوی بازیکنان انجام شده بود کسب پیروزی قاطع برابر شهرداری آستارا قابل پیش بینی بود.

مربی پارس جنوبی افزود: چنانچه بازیکنان در زدن ضربه آخر دقت بیشتری داشتند شادی تیم پارس جنوبی برای کسب پیروزی برابر نماینده آستارا بیشتر می‎شد.

وی اظهار کرد: با این حال گل نشدن موقعیت‎‌های خطرناک از سوی بازیکنان چیزی از ارزش‎‏های بازیکنان کم نخواهد کرد و این خاصیت فوتبال است که تمام موقعیت‎ها منجر به گل نشود و امید است با همت بازیکنان این رویه برای بازی‎های آینده به کمترین میزان برسد.

آشوبی گفت: باید از بازی خوب و جوانمردانه شهرداری آستارا نیز یاد کرد که تنها به فکر بازی فوتبال بودند و این مهم بسیار ارزشمند بود.

وی بیان داشت: امسال شرایط لیگ به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سال‏‌های گذشته است و در نبود هواداران تفاوتی بین بازی‏‌های خانگی و خارج از خانه وجود ندارد و این شرایط منجر شده تا ماراتنی نفس‌گیر در لیگ یک رقم بخورد.

آشوبی ادامه داد: با این حال تیم‎ها هر چقدر که هدفمندتر و کم اشتباه‎تر حاضر شوند نتیجه بهتری کسب می‌کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار