• کد خبر:۱۱۱۵۶۶
بادران تهران یک - خوشه طلایی یک؛
  • ۲۰:۵۲
  • ۲۹/دی/۱۳۹۹

پنالتی‌ای که باز هم برای شاگردان عاشوری سوخت

شاگردان محسن عاشوری که دقایق پایانی بازی برابر خوشه طلایی را با یک یار کمتر دنبال می‌کردند، در نهایت به تساوی برابر حریف رضایت دادند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محسن عاشوری که مدتی هدایت خوشه طلایی را برعهده داشت، در شرایطی که از انگیزه شخصی زیادی برای تقابل با این حریف برخوردار بود، در نهایت به تساوی یک – یک مقابل حریف رضایت داد.

احسان پیرهادی ابتدا بادران را از حریف در دقیقه 11 پیش انداخت و امیدواری برای ثبت برد این تیم افزایش داد اما حسن مرادی فر در دقایق پایانی نیمه اول توانست بازی را به تساوی کشاند. 

بادران که در هفته های اخیر از اشتباهات داوری به شدت ضربه دیده است در این دیدار نیز چند صحنه داوری اتفاق افتاد که می توان به یکی از این صحنه ها که مشکوک نیز به نظر می رسید اشاره کرد. در دقیقه 34 دروازه بان خوشه طلایی به قصد دفع توپ با بی احتیاطی بر روی احسان پیرهادی هافبک بادرانی ها خراب شد تا داور این صحنه مشکوک در محوطه جریمه خوشه طلایی را خطا تشخیص ندهد.

در نیمه دوم بادران برای دستیابی به گل برتری بازی هجومی را در دستور کار داشت و موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف شکل داد که با فرصت سوزی از دست رفت. در دقیقه 77 اما حسین شاه‌وردی با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا بادران دقایق باقیمانده را با یک یار کمتر دنبال کند و در نهایت با تساوی کار را به پایان رساندند.

بادران با این تساوی و دستیابی به پانزدهمین امتیاز فصل در رده نهم جدول جا گرفت تا برای دیدار سخت هفته آینده مقابل مس کرمان آماده شود و خوشه طلایی نیز که تلاش خود را برای فاصله گرفتن از انتهای جدول آغاز کرده اکنون با دستیابی به دهمین امتیاز فصل طی یازده بازی اخیر، به رتبه چهاردهم صعود کرده است. شاگردان بیاتلو نیز در هفته آینده برابر ملوان قرار خواهند گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار