• کد خبر:۱۱۱۵۶۸
فشار زیادی روی تیم ما بود؛
  • ۲۲:۱۳
  • ۲۹/دی/۱۳۹۹

دست نشان: مجبور شدیم از بازیکنان مصدوم و ناآماده استفاده کنیم

سرمربی رایکا بابل گفت: با اینکه با تلاش بچه ها بازی مورد پسندی را در هفته های گذشته ارائه دادیم متاسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل پس از پیروزی تیمش در مقابل تیم گل ریحان البرز اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود چون با تیمی بازی داشتیم که از بازیکن های جوان و با انگیزه خوبی برخوردار بود که با دوندگی بالا سعی داشتند دروازه خود را بسته نگه دارند.

وی در ادامه افزود: با اینکه با تلاش بچه ها بازی مورد پسندی را در هفته های گذشته ارائه دادیم متاسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم به همین خاطر فشار زیادی روی تیم ما بود و یک گل غافلگیرانه را دریافت کردیم و با استرسی که در بچه ها وجود داشت نتواستند از پنالتی و موقعیت های به دست امده در نیمه اول استفاده کنند.

سرمربی رایکا خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود مهاجم مجبور بودیم به بازیکن هایی که هنوز به امادگی صد درصد بازی نرسیدند و بازیکن هایی که مصدوم هستند مثل امیرمحمد منصف که به لطف خدا توانست گل پیروزی را به ثمر برساند و همینطور علی خسرونژاد بازی دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و خیلی سخت است که در خانه خود از تیم حریف عقب بیوفتی ولی به بازی برگردی و‌ به پیروزی برسی،به همین خاطر به همه بازیکنانم و هوادارانی که هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند تبریک می گویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار