• کد خبر:۱۱۱۵۷۴
میزبانی در ملاثانی حق طبیعی مردم این شهر است؛
  • ۰۸:۴۸
  • ۳۰/دی/۱۳۹۹

اشکش: اشتباهات پرتعداد داوری ذهن همه را مشغول می کند

سرمربی استقلال ملاثانی گفت: حق مردم ملاثانی است که بازی های تیم محبوب‌شان در شهر خودشان برگزار شود اما متاسفانه قول هایی که به ما داده اند اصلا انجام نمی شود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ابراهیم اشکش سرمربی استقلال ملاثانی پس از برتری تیمش مقابل مس کرمان اظهار داشت: این برد را به هواداران‌مان که تنها دلخوشی آنها همین تیم استقلال ملاثانی است تقدیم می کنم. هواداران ما از طبقه عام جامعه هستند و با تیم محبوب‌شان زندگی می کنند.

اشکش ادامه داد: علاوه بر هواداران این برد را به بازیکنانم که با قلب‌شان بازی می کنند تقدیم می کنم می دانند که چشم مردم ملاثانی به ساق پاهای آنان است به همین دلیل با تمام وجود کار می کنند. هر چند مواقعی هم معایبی داریم ولی این بازیکنان لایق برنامه های ما را به نحواحسن انجام می دهند‌ که این جای خوشحالی دارد.

سرمربی استقلال ملاثانی در خصوص داوری بازی بیان داشت: دو الی سه صحنه داوری بود اما در مجموع داور قضاوت خوبی داشت. هر داور می تواند در هر بازی 2 الی 3 بار اشتباه کند ولی وقتی تعداد اشتباهات بالای 10 باشد این سوال در ذهن همگان شکل می بندد که چرا داور چنین روزی را سپری کرده است.

وی اضافه کرد: ما بازی قبلی را به اشتباهات داوری باختیم امروز هم توانستیم تیم ریشه دار و مربی بادانش و باتجربه این تیم را شکست دهیم که این موضوع جای خوشحالی دارد.

اشکش اظهار کرد: قبل از بازی از سوی سرمربی مس صحبت هایی انجام شده بود که سبب شد تنش هایی به وجود بیاید در حالی که نیازی به چنین مصاحبه و صحبت هایی نبود. قرار نیست که دل به خواهی مصاحبه کنیم و تیم های مقابل و همکاران‌مان را مورد نقد قرار دهیم. من در هر بازی هر نتیجه ای را کسب کردیم به مربیان تیم مقابل خسته نباشید گفتم. برای تیم خوب مس کرمان آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم مسئولین ما را از مهمان بودن‌مان هم در استان خودمان و هم در خارج از استان ما در بیاورند!

سرمربی استقلال ملاثانی گفت: حق مردم ملاثانی است که بازی های تیم محبوب‌شان در شهر خودشان برگزار شود اما متاسفانه قول هایی که به ما داده اند اصلا انجام نمی شود. ورزشگاه شهدای ملاثانی از فصل گذشته تا الان که حدود 10 هفته از فصل جاری می گذرد حتی یک آجر آن تغییر نکرده است. قول داده بودند به تیم ما کمک کنند اما به قول خود عمل نکرده اند. هیچ وقت از نداری هایمان صحبت نمی کنم اما این توقع را دارم تا مسئولین در مقابل مسئولیت اجتماعی‌شان از هیچ کوششی دریغ نکنند.

او در پایان گفت: نمی دانم چرا مسئولان در وظایف‌شان قصور دارند. اصلا این قصورها عمدی است یا سهوی که باید این موضوع بررسی شود و نباید این اتفاقات رخ دهد هر چند می دانم نمایندگان‌مان در مجلس به طور جد به دنبال برطرف شدن این مشکل هستند و حتی استاندارمان نگاه ویژه ‌و مثبتی روی این مسئله دارد. فقط اینکه چرا کار از کل به جزء می رسد و جزء کارش را انجام نمی دهد  برای من جای سوال دارد. امیدوارم این مشکل برطرف شود و استقلال ملاثانی به خوبی راهش را طی کند و رو سفیدی و خوشحالی را برای مردم خوزستان و ملاثانی به ارمغان بیاورد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار