• کد خبر:۱۱۱۵۷۵
لیاقت این بازیکنان خیلی بیشتر از لیگ یک است‌؛
  • ۰۹:۰۲
  • ۳۰/دی/۱۳۹۹

عنایتی: یک امتیاز ارزشمندی بود ولی راضی کننده نیست!

سرمربی هوادار تهران گفت: کسب یک امتیاز بازی با ملوان برای ما واجب بود تا بتوانیم به صدر جدول بازگردیم ولی راضی کننده نبود چرا که می دانم بازیکنانم چه شرایط و پتانسیلی دارند تا بتوانند بازی به بازی موفق شوند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ غلامرضا عنایتی پس از تساوی تیمش مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: خدا را شکر می کنم از یک بازی سخت توانستیم یک امتیاز ارزشمندی را کسب کنیم. کسب این امتیاز برای ما واجب بود تا بتوانیم به صدر جدول بازگردیم ولی راضی کننده نبود چرا که می دانم بازیکنانم چه شرایط و پتانسیلی دارند تا بتوانند بازی به بازی موفق شوند.

عنایتی ادامه داد: انتظارم‌ از تیم خودم خیلی بالا است اصلا برایم این مساوی راضی کننده نبود ولی یک امتیاز برای ما خیلی اهمیت داشت چرا که کسب این امتیاز سبب شد تا ما را به صدر جدول برساند امیدوارم شرایط و طرز تفکرمان را تغییر دهیم چرا که لیاقت این بازیکنان خیلی بیشتر از لیگ یک است‌. دست تک تک بازیکنانم را می بوسم چرا که به تیم وفادار هستند و با جان و دل کار می کنند امیدوارم در ادامه با این شرایط و حتی بهتر از شرایط فعلی پیش برویم و در نهایت یک رتبه خوبی را در جدول کسب کنیم.

سرمربی هوادار افزود: از لحاظ موقعیت سازی دو تیم موقعیت چندانی نداشتند. با اینکه روی غافلگیری عجیب و غریب گل دریافت کردیم در 20 دقیقه پایانی نیمه دوم شرایط‌ تیم ما بهتر از ملوان شد. البته در ضمد حملات می توانستیم گل های بیشتری را دریافت کنیم ولی در کل فکر می کنم نتیجه تساوی منصفانه و عادلانه بود.

او در پایان گفت: از داور بازی تشکر می کنم امروز قضاوت خوبی را انجام داد فکر می کنم هر دو تیم از عملکرد داوری رضایت داشتند. امیدوارم شرایطی پیش بیاید تا ما به داوری ها اعتراض نکرده و کار خودمان را انجام دهیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار