• کد خبر:۱۱۱۵۷۶
قبل از گل حریف میل بردن مان خوب نبود؛
  • ۰۹:۱۰
  • ۳۰/دی/۱۳۹۹

مهاجری: وقتی گل می خوریم یاد ساشا ایلیچ می افتم!

سرمربی مس کرمان گفت: هفته گذشته روی توپ های سوم و برگشتی کار کرده بودیم اما دقیقا از این طریق گزیده می شویم و گل دریافت می کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمدرضا مهاجری سرمربی مس کرمان پس از شکست تیمش مقابل استقلال ملاثانی اظهار داشت: بازی فیزیکی، پربرخورد و مستقیمی را شاهد بودیم. وضعیت نامساعد زمین مسابقه شرایط را برای ما سخت کرد. تیم مقابل انگیزه بالایی داشت و همین انگیزه سبب شد تا بازی درگیرانه انجام دهند و دوندگی زیادی داشته باشند.

مهاجری افزود: چیزی که امسال برای من جای تعجب دارد گل هایی که از حریفان دریافت می کنیم یاد ساشا ایلیچ می افتم! الان هفته دهم است و ما تا پایان این هفته 5 گل دریافت کرده ایم و فکر می کنم از بین این 5 گل، چهار گل که از شوت پشت محوطه، زیر طاقی، سه جاف و... برای حریفان بدست آمده جزو برترین گل های ماه بشوند.

سرمربی مس کرمان ادامه داد: هفته گذشته روی توپ های سوم و برگشتی کار کرده بودیم اما دقیقا از این طریق گزیده می شویم و گل دریافت می کنیم.

وی بیان داشت: ما قبل از گل حریف میل بردن مان خوب نبود و پس از دریافت گل بازیکنان بهتر شدند تغییراتی ایجاد کردیم که این تغییرات سبب شد تا در زمین حریف پرتعداد باشیم و صاحب موقعیت شویم ولی متاسفانه موقعیت هایمان تبدیا به گل نشد.

مهاجری اظهار کرد: باید تیم را از لحاظ روحی و روانی قوی‌تر کنیم البته مشکلاتی هم داریم امروز با توجه به داشتن باریکنان مصدوم و محروم دست‌مان روی نیمکت خالی و بسته بود. ما 2 بازیکن امید را با خودمان آورده بودیم که خدا را شکر کنارمان بودند.

ایشان تصریح کرد: مس کرمان نباید این گونه باشد انتظارم از این تیم بالا است. به تیم مقابل استقلال ملاثانی تبریک می گویم امروز خیلی تلاش کرده و زحمت کشیدند ولی اگر دقت کرده باشید موقعیت آنها فقط همین شوت بود که تبدیل به گل شد ولی در مقابل ما چندین موقعیت را داشتیم که متاسفانه هیچ کدام تبدیل به گل نشد. 

مهاجری در پایان گفت: به تیم داوری هم خسته نباشید می گویم امروز قضاوت خوبی داشتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار