• کد خبر:۱۱۱۵۷۷
استرس بازیکنان تیم کمتر شده است؛
  • ۰۹:۲۲
  • ۳۰/دی/۱۳۹۹

شهبا: می‌دانستیم برای پیروزی برابر شاهین کار سختی داریم

سرمربی تیم فوتبال آرمان گهرسیرجان گفت: با برنامه‌ریزی‌های زیاد و صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام دادیم و همچنان انجام خواهیم داد، استرس آنها کمتر شده است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ قاسم شهبا سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهرسیرجان در نشست خبری پس از بازی با شاهین شهرداری بوشهر، ضمن سنگین توصیف کردن این بازی گفت: شاهین یکی از تیم‌های با قدمت است که امسال از لیگ برتر به لیگ دسته اول آمده بود. بنابراین می‌دانستیم که برای پیروزی کار سختی در پیش داریم.

قاسم شهبا با تمجید از عملکرد بازیکنان آرمان‌گهر در پایبندی به تاکتیک‌ها و برنامه‌های مشخص شده گفت: ما برای گرفتن ۳ امتیاز بازی برنامه‌ریزی کرده بودیم. موقعیت‌های خوبی نیز در هر دو نیمه داشتیم و اگر بازیکنان‌مان کمی بیشتر دقت می‌کردند، در همان نیمه اول به گل می‌رسیدیم اما خدا را شاکر هستیم که توانستیم ۳ امتیاز را به دست بیاوریم. این پیروزی را به تمام بازیکنان تیم چه آن‌ها که بازی کردند و چه آن‌ها که بازی نکردند، کادر فنی، و کارکنان باشگاه تبریک می‌گویم.

شهبا در بخشی از نشست با اشاره به این‌که آرمان‌گهر در ۴ بازی این فصل در دقایق آخر گل دریافت کرده، گفت: اگر شرایط به گونه دیگری رقم خورده بود و در دقایق آخر گل نمی‌خوردیم، ۴ یا ۵ امتیاز بیش از اندوخته امروز داشتیم. ولی متاسفانه از همان اولین بازی لیگ امسال که در دقایق آخر گل خوردیم، استرس این دقایق در بازیکنان به وجود آمد. اما با برنامه‌ریزی‌های زیاد و صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام دادیم و همچنان انجام خواهیم داد، استرس کمتر شده است و امیدواریم این بد شانسی دست از سر ما بردارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار