• کد خبر:۱۱۱۵۷۸
از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن بسکتبال آزادی تیمهای نیروی زمینی تهران و شیمیدر قم به مصاف هم رفتند و در پایان شیمیدر با نتیجه ۱۰۷ بر ۶۶ پیروز این دیدار شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کوارتر اول با برتری مطلق شیمیدر با نتیجه ۳۱ بر ۵ به سود این تیم به پایان رسید. در این کوارتر نیروی زمینی بسیار پر اشتباه ظاهر شد و بازیکنان این تیم در زیر سبد بسیار کم دقت بودند. بازیکنان خارجی شیمیدر در این کوارتر درخشیدند و امایو با ۹ و پوپویچ با ۱۲ امتیاز عملکرد خیره کننده ای داشتند.

بازی در کوارتر دوم کمی متعادل تر شد. در ابتدای کوارتر نیروی زمینی ۷ امتیاز در کوارتر پیش افتاد اما در ادامه شیمیدر اختلاف را جبران کرد تا کوارتر دوم را با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ پیروز شود. در این کوارتر هاشمی سرمربی شیمیدر از بازیکنان نیمکت بیشتر استفاده کرد و به بازیکنان کوارتر اول استراحت داد.

در کوارتر سوم و چهارم نیز شیمیدر برتری خود را حفظ کرد و با نتایج ۲۵ بر ۱۶ و ۳۰ بر ۲۶ برنده شد تا در نهایت با نتیجه ۱۰۷ بر ۶۶ یک برد آسان بدست آورد.

هاشمی در این دیدار به تناوب از تمام بازیکنان شیمیدر استفاده کرد  و تمام بازیکنان این تیم در این دیدار امتیاز کسب کردند.

شش بازیکن شیمیدر در این دیدار در کسب امتیاز دو رقمی شدند و دو بازیکن نیروی زمینی نیز در این دیدار امتیاز دو رقمی بدست آوردند.

بهترین بازیکن:
ارسلان کاظمی با کسب ۱۰ امیتاز و ۱۶ ریباند در ۲۶ دقیقه حضورش در زمین درخشید و بهترین بازیکن این دیدار بود.

علیرضا رستمی بازیکن نیروی زمینی نیز با کسب ۲۱ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان بود. رستمی در این دیدار ۵ اقدام موفق ۳ امتیازی از ۸ اقدام داشت.


برد آسان شیمیدر مقابل نیروی زمینی (عکس)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار