• کد خبر:۱۱۱۵۸۰
از هفته دهم لیگ برتر بسکتبال تیم‌های شیمیدر و آینده سازان به مصاف هم رفتند و در پایان شیمیدر با نتیجه ۱۰۸ بر ۷۱ بر حریفش غلبه کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سالن بسکتبال آزادی از ساعت ۱۴:۳۰ میزبان دو تیم شیمیدر و آینده سازان بود و در پایان شیمیدر در یک بازی آسان با نتیجه ۱۰۸ بر ۷۱ از سد حریفش گذشت.

کوارتر اول با برتری مطلق شیمیدر آغاز شد. در حالی که آینده سازان در زیر سبد ناکام بود شیمیدر با هر حمله اختلاف امتیاز را بیشتر میکرد. بازی در کوارتر اول با نتیجه ۳۶ بر ۱۲ به سود شیمیدر پایان یافت. خواجه زاده در این کوارتر با ۱۵ امتیاز و پوپویچ با کسب ۹ امتیاز عملکرد خوبی داشتند.

بازی در نیمه متعادل تر شد و حتی بازیکنان آینده سازان در امتیازات کوارتر از حریف نامدارشان پیش افتادند اما در ادامه شیمیدر با نتیجه ۱۸ بر ۱۴ پیروز کوارتر شد. در این کوارتر عماد سلمانی ۱۴ امتیاز از ۱۸ امتیاز کسب شده تیمش را بدست آورد.

روند بازی در کوارتر سوم تغییر شد و بازیکنان آینده سازان که اعتماد به نفس خوبی پیدا کرده بودند با نتیجه ۲۹ بر ۲۴ حریفشان را شکست دادند. بازیکنان آینده سازان در این کوارتر بازی درخشانی را به نمایش گذاشتند و پرتاب‌های سه امتیازی موفق زیادی داشتند.

در کوارتر چهارم شیمیدر که احساس خطر میکرد کنترل بازی را در اختیار گرفت و با برتری ۳۰ بر ۱۶ یک پیروزی آسان به دست آورند.

۵ بازیکن شیمیدر و ۴ بازیکن آینده سازان در این دیدار دو رقمی شدند و دو تیم با کسب ۱۷۹ امتیاز، پرامتیازترین بازی فصل را رقم زدند.

بهترین بازیکن:
ارسلان کاظمی با ۱۷ امتیاز، ۱۵ ریباند و ۱۰ پاس گل سوپراستار این دیدار بود. نوید خواجه زاده با ۲۱ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار