• کد خبر:۱۱۱۵۸۲
به هوادار موقعیت آنچنانی ندادیم؛
  • ۱۷:۴۳
  • ۳۰/دی/۱۳۹۹

زارع: هنوز خیلی زود است درباره جدول صحبت کنیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: مطمئنا جدول لیگ یک دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد و هنوز خیلی زود است درباره جدول صحبت کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مازیار زارع سرمربی ملوان پس از پایان بازی با هوادار تهران در خصوص بازی اظهار داشت: وقتی 70 الی 80 دقیقه می توانی سوار بر بازی باشی ولی بعد از دریافت گل متاسفانه تیم ما عقب نشینی می کند که این خواسته ما نیست و یک خواسته ذهنی است که بازیکنان ناخود آگاه عقب نشینی می کنند که باید خیلی روی این مسئله کار کنیم.

زارع ادامه داد: در چند بازی از حریفان پیش افتادیم ولی متاسفانه در ادامه بازی گل تساوی را دریافت کردیم. امروز تیم هوادار که یکی از تیم های خوب لیگ یک است موقعیت آنچنانی نداشت و ما هم به آنها موقعیت گلزنی ندادیم. در مقابل ما موقعیت هایی روی دروازه آنها ایجاد کردیم که متاسفانه هیچ کدام تبدیل به گل نشد و در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

سرمربی ملوان در خصوص وضعیت زمین مسابقه بیان داشت: امروز زمین خشک بود و در بعضی مواقع پاس دادن سخت می شد ولی زمین زمان و ابر زیاد نمی تواند تاثیرگذار باشد من فکر می کنم مستحق این بودیم که سه امتیاز را کسب کنیم ما موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.

وی در پایان گفت: اگر از الان بخواهیم درباره جدول صحبت کنیم کار حرفه ای نیست از الان و حتی تا نیم فصل به جدول نمی شود نگاه یا فکر کرد. مطمئنا جدول دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد و هنوز خیلی زود است درباره جدول صحبت کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار