• کد خبر:۱۱۱۵۸۷
با بی پولی ادامه راه سخت است؛

خادمی: تمام برنامه های ما به هم ریخت

سرمربی علم و ادب تبریز گفت: با چنین شرایطی ادامه راه سخت است چون هر چه با تمرین و برنامه ریزی خود را اماده رویارویی با رقبا کنیم، با بی پولی همه چیز نقش بر آب می شود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهرداد خادمی سرمربی علم و ادب تبریز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت در خصوص مشکلات مالی این تیم اظهار داشت: برای دیدار مقابل مس نوین کرمان کاملا برنامه ریزی کرده بودیم اما متاسفانه بی پولی و اتفاقات پیش بینی نشده تمام تمرکز و برنامه های ما را به هم ریخت.

وی ادامه داد: قرار بر این بود که با دو پرواز عازم کرمان شویم اما متاسفانه ساعت ها در فرودگاه مهرآباد بلاتکلیفیم و به دلیل مشکلات مالی موفق به اخذ بلیط و سفر به کرمان نشده ایم. با چنین شرایطی ادامه راه سخت است چون هر چه با تمرین و برنامه ریزی خود را اماده رویارویی با رقبا کنیم، با بی پولی همه چیز نقش بر آب می شود.

خادمی بیان داشت: شخصا با چنین اتفاقاتی مخالف هستم اما تاکنون شرایط برای سفر به کرمان مهیا نشده و جا دارد از تیم حریف و سایر هم گروهی ها برای چنین اتفاقی عذرخواهی کنم. ما در تلاشیم این مشکل را برطرف کنیم ولی تاکنون که ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه است موفق به این کار نشده ایم و از لحاظ روحی و روانی کاملا به هم ریخته ایم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار