• کد خبر:۱۱۱۵۹۶
تیم‌های جوانان ۲۰۲۰ و شهرداری بندرعباس از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان جوانان با برتری ۱۰۰ بر ۹۱ پیروز این دیدار جذاب شدند.
برد جوانان در پرامتیازترین بازی لیگ مقابل شهرداری بندرعباس
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کوارتر اول با چند دقیقه تاخیر به دلیل قطعی برق آغاز شد. دو تیم از همان ابتدای بازی دیداری پایاپای به نمایش گذاشتند اما در نهایت شهرداری با نتیجه ۲۰ بر ۱۶ پیروز این کوارتر شد. در این کوارتر بازی به دلیل خطا بارها متوقف شد و دو تیم ۱۳ خطا انجام دادند.

در کوارتر دوم ابتدا شهرداری بندرعباس پیش افتاد اما در ادامه جوانان اختلاف ایجاد شده را جبران کردند. بازی همانند کوارتر اول پایاپای پیش رفت و در نهایت جوانان با برتری ۳۰ بر ۲۶ بازی را در امتیاز ۴۶ به تساوی رساندند. این کوارتر با ۵۶ امتیاز، پرامتیازترین کوارتر سوپر لیگ در این فصل بود. این کوارتر با ۱۴ خطا همانند کوارتر اول بارها متوقف شد.

جوانان ۲۰۲۰ که با گذشت زمان بازی کیفیت بهتری ارائه می دادند در کوارتر سوم کنترل بازی را دست گرفتند و با برتری ۳۱ بر ۲۳، ۸ امتیاز از حریفشان پیش افتادند.

در کوارتر چهارم بازیکنان بندرعباس برای بازگشت به بازی و پیروزی تلاش زیادی کردند اما بازهم این جوانان کوچین بودند که با برتری ۲۳ بر ۲۲ این دیدار را به سود خود به پایان بردند.

این دیدار پرامتیازترین دیدار این فصل لیگ برتر شد. دو تیم در مجموع ۱۹۱ امتیاز کسب کردند. رکورد پیشین فصل در دیدار شیمیدر و آینده سازان با کسب ۱۷۹ امتیاز رقم خورده بود.

همچنین پرامتیازترین کوارتر فصل، در کوارتر دوم این دیدار رقم خورد. دو تیم با کسب ۵۶ امتیاز این رکورد را شکستند.

این دیدار بارها به دلیل خطا متوقف شد و به همین دلیل حدود ۲ ساعت طول کشید. دو تیم ۵۶ خطا انجام دادند که ۳۰ خطا را بازیکنان کوچین و ۲۶ خطا را شهرداری بندرعباس انجام دادند.

۱۰ بازیکن در این دیدار امتیازات دو رقمی کسب کردند که سهم هر تیم ۵ بازیکن بود. سه بازیکن نیز دبل دبل کردند.

بهترین بازیکن:
متین آقاجانپور با کسب ۲۶ امتیاز، بهترین بازیکن این دیدار بود. آقاجانپور ۷ پرتاب ۳ امتیازی موفق شد. عمر باری بازیکن خارجی شهرداری بندرعباس نیز با کسب ۱۹ امتیاز و ۱۲ ریباند عملکرد درخشانی داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار