• کد خبر:۱۱۱۶۰۵
امید ارومیه ای ها به دومین رای صادره از زوریخ؛

اختصاصی؛ ماجرای تبرئه باشگاه نود ارومیه توسط فیفا

باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه نود ارومیه منوط به تعیین و تکلیف پرونده شکایت دروازه بان خارجی سابق ماشین سازی شهرداری تبریز است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ باشگاه نود ارومیه شب گذشته با انتشار 3 برگ نامه فیفا مدعی شد که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه که توسط فیفا به دلیل شکایت دروازه بان خارجی سابق ماشین سازی شهرداری تبریز بسته شده بود در حال باز شدن است.

اما پیگیری های خبرنگار دی اسپورت حاکی از آن است که همچنان پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته است و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ارومیه ای منوط به تعیین و تکلیف پرونده شکایتی دروازه بان اسپانیایی سابق باشگاه ماشین سازی است‌.

ماجرای تبرئه باشگاه نود ارومیه توسط فیفا نیز از این قرار است که گویا وکیل دروازه بان اسپانیایی پیش از آغاز فصل و در زمان فصل نقل و انتقالاتی پیش فصل یک سری عکس های مربوط به انعقاد قرارداد این باشگاه با بازیکنان به توافق رسیده را به فیفا ارسال کرده و مدعی می شود که این باشگاه با وجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی با بازیکنان جدید قرارداد همکاری امضاء و ثبت کرده است! این در حالی است که باشگاه نود ارومیه با بازیکنان جدید به توافق رسیده و فقط قرارداد داخلی امضاء کرده است و قرارداد هیچ کدام یک از این بازیکنان در سازمان لیگ و فدراسیون ثبت نشده و برای آنها کارت بازی صادر نشده است.

با این حال فیفا نیز بلافاصله پس از دریافت عکس های ارسالی از سوی وکیل دروازه بان اسپانیایی با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص این موضوع توصیحاتی را می خواهد که فدراسیون نیز با ارائه توضیحات و مدارک موجود اثبات می کند که قرارداد هیچ یک از بازیکنان جدید باشگاه نود ارومیه به ثبت رسمی نرسیده است و این باشگاه فقط با بازیکنان جدیداش قرارداد داخلی امضاء کرده است. از همین رو فیفا نیز پس از بررسی مدارک موجود حکم بر تبرئه شدن باشگاه نود ارومیه می دهد.

اما چیزی که در این بین مسلم می باشد این است که باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه نود ارومیه منوط به تعیین و تکلیف پرونده شکایت دروازه بان اسپانیایی سابق ماشین سازی شهرداری تبریز است.

البته این نکته نیز قابل ذکر است که شنیده می شود فیفا در رای صادره دیگر اعلام کرده است که بدهی دروازه بان خارجی ماشین سازی را بایستی خود باشگاه تبریزی بدهد و اگر چنین رایی از سوی فیفا صادر شود قاعدتا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه نود ارومیه نیز به صورت رسمی باز خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار