• کد خبر:۱۱۱۶۰۸
آوالان کامیاران 1 – فولاد نوین اهواز 0؛

دومین پیروزی متوالی آوالان در کامیاران

در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته دوم آوالان کامیاران در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد نوین بود که با یک گل از سد این تیم گذشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور آوالان در خانه از تیم فولاد نوین اهواز پذیرایی می کرد که در پایان موفق شد با یک گل از سد این تیم بگذرد و اوضاع خود را در جدول سامان ببخشد.

بازی را دو تیم محتاط آغاز کردند و زیاد میل به هجوم نداشتند البته رفته رفته آوالان موفق شد نبض بازی را در اختیار بگیرد ولی روی اشتباه جلیلوند چیزی نمانده بود اهوازی ها دروازه تیم میزبان را با خطر جدی مواجه کنند ولی این صحنه حاصلی را برای فولادی ها در پی نداشت.

دقیقه25کرنر ارسالی حامد رضایی روی دروازه فولاد نوین چیزی نمانده بود به شکلی عجیب و مستقیم وارد دروازه شود ولی سنگربان این تیم توپ را به صورت ناقص دفع کرد.

2دقیقه بعد روی یک حمله حساب شده و نفوذ خوب احسان میر منگره و پاس به بیرون زیبای او شرایط را برای به ثمر رساندن یک گل مهیا کرد ولی ضربه آخر بی جان باعث شد توپ در دستان مسعود عبدالهی آرام گیرد.

عبدالهی در نیمه نخست بارها اظهارمصدمیت داشت که این قضیه اعتراض آوالانی ها را در پی داشت.

هرچه که دو تیم در نیمه نخست بسته بازی کردند در نیمه دوم بهتر ظاهر شدند و به دنبال روزنه هایی برای گلزنی بودند.

دقیقه50: روی پاس تکنیکی میرمنگره برای مارابی موقعیت بسیار خوبی نصیب این مهاجم فرصت طلب شد ولی مارابی قدر این موقعیت را ندانست و با بی دقتی توپ را به بیرون زد، 3دقیقه بعد و درصحنه ای مشکوک که روی خط محوطه جریمه آوالان اتفاق افتاد داور مسابقه با مشورت کمکش به سود فولاد نوین اعلام پنالتی کرد که البته این پنالتی را عنافچه به دیرک دروازه کوبید.

دقیقه60: مهاجم فولاد نوین در محوطه جریمه آوالان سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت که همین امر باعث اعتراض شدید کادراین تیم شد این اعتراض ها وقتی شدت گرفت که چند دقیقه بعد از این صحنه مشکوک داور مسابقه به سود آوالان اعلام پنالتی کرد که کادر فولاد نوین اصلا اعتقادی به این قضیه نداشتند و حتی سرمربی این تیم دقایقی تیم خود را بیرون کشید.
این پنالتی را مارابی با ضربه ای حساب شده وارد دروازه کرد تا حساب کار1بر0به سود کامیارانی ها شود.

دقیقه81: روی ارسال از جناح چپ، فولادی ها می توانستند به گل تساوی برسند ولی ضربه سر فرید محمدیان با اختلاف ناچیزی از بالای دروازه آوالان به بیرون رفت.

در وقت های تلف شده و در جایی که فولاد نوین کاملا جلو کشیده بود سنگربان این تیم نیز فاصله اش با دروازه زیاد شده بود که این قضیه از چشم هافبک آوالان دور نماند ولی ضربه این بازیکن از کنار دروازه فولاد نوین به بیرون رفت.

با این پیروزی آوالان کامیاران با7امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به سه تیم علم و ادب تبریز، ویستا توربین تهران و ملی حفاری اهواز در رده هشتم قرار گرفت.

همچنین فولاد نوین با این باخت3امتیازی باقی ماند و به رده یازدهم جدول سقوط کرد.
هفته بعد آوالان در اهواز باید در یک دیدار 6امتیازی به مصاف ملی حفاری اهواز برود و فولاد نوین اهواز باید در رشت به مصاف سپید رود برود.

خبرنگار: علیرضا یاوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار