• کد خبر:۱۱۱۶۱۴
قول صعود نمی دهیم اما تلاش‌مان را می کنیم؛

حسینی نسب: در بازی با پارس جم بدشانس بودیم

مربی تیم فوتبال شهرداری آستارا می گوید کادرفنی این تیم قول صعود به هواداران و مردم آستارا نمی دهد اما برای تحقق این امر مهم تمام تلاش خود را به کار می بندند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شهرداری آستارا پس از برکناری حسن اشجاری، با هدایت پایان رافت نتایج خوبی کسب کرد، به طوری که برخلاف کادر فنی قبلی که از چهار مسابقه، چهار امتیاز کسب کرده بودند، در ۶ مسابقه یازده امتیاز گرفته و با مجموع ۱۵ امتیاز خود را به میانه جدول برسانند.
به همین دلیل با مهدی حسینی نسب، دستیار پایان رافت تماس گرفتیم تا اوضاع و احوال این تیم را از زبان وی جویا شویم.

مهدی حسینی نسب، عضو کادر فنی شهرداری آستارا در مورد شکست ۳-۱ برابر پارس جم به خبرنگار دی اسپورت گفت: پارس جم تیمی است که از ابتدا با برنامه ریزی صعود به لیگ برتر وارد مسابقات شد ولی با این وجود تیم ما علیرغم داشتن چندین و چند بازیکن محروم و مصدوم مانند سلطانی، رمضانی، گلبرگ و چند بازیکن تاثیرگذار دیگر مقابل آنها حریف دست و پا بسته ای نبود، به طوری که تفاوت دو تیم در استفاده از موقعیت های گل بود به این صورت که بازیکنان آنها در زدن ضربات نهایی خوش شانس و بازیکنان ما بدشانس بودند که توپ های مان وارد دروازه نشد. در هر صورت این مسابقه برای ما تمام شده و به فکر دیدار آینده هستیم.


حسینی نسب در مورد شرایط تیم گفت: از زمانی که به شهرداری آستارا آمده ام به کمک همکارانم تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بازیکنان را از نظر کیفی رو به جلو هدایت کنیم. ولی فوتبال است و بازیکنان و مربیان نیاز به زمان دارند تا با تفکرات و توانایی یکدیگر آشنا شوند.


وی ادامه داد: به شخصه در دوران مربیگری ام هیچگاه به دنبال بهانه گیری نبودم ولی باید این را بگویم که تیم ما در برخی پست ها کاستی هایی دارد که متاسفانه به دلیل پر بودن لیست نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم و تنها یک جای خالی داشتیم که یک بازیکن آزاد را به خدمت گرفتیم و آقای افشین به جمع ما اضافه شد.


مربی شهرداری آستارا با بیان اینکه برنامه های زیادی برای آینده داریم، افزود: ضمن تشکر از کادر فنی سابق اگر بخواهم بدون تعارف حرف بزنم باید بگویم که در زمان نقل و انتقالات تابستانی تیم خوبی بسته نشد، به طوری که مشکل ما این است که در برخی از پست ها با کمبود و در برخی پست‌های دیگر با تعدد بازیکن مواجه هستیم که باید این مشکل را حل کرده و ترکیب تیم را بالانس کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی در خصوص برنامه های آینده تیم گفت: به هر حال تیم ما با مشکلات زیادی دست به گریبان است و از طرفی برای برطرف کردن نقاط ضعف تیم نیاز به جذب بازیکن داریم که انشالله با درایت مدیران باشگاه در نیم فصل این اتفاق رخ خواهد داد تا بتوانیم به جایگاه بهتری در جدول رده بندی برسیم.

حسینی نسب در مورد مشکلات باشگاه گفت: به هر حال مدیران باشگاه در تلاش هستند تا تعهدات مالی که به بازیکنان و مربیان داده اند را انجام دهند ولی خب این موضوع می طلبد که همه مسئولین سیاسی و ورزشی شهرستان دست در دست هم دهند تا مشکلات را برطرف کنند یا حداقل آن را کم کنند تا بازیکنان بدون داشتن دغدغه مالی در تمرین و مسابقات حاضر شده و بهترین عملکرد خودشان را ارائه دهند.

وی در خصوص کسب اولین شکست پس از ۶ هفته گفت: فوتبال با همین برد و باخت ها جذاب می شود و ما سعی می کنیم از این نتایج درس گرفته و در آینده به سود تیم خودمان از آن استفاده کنیم.

دستیار پایان رافت در خصوص صعود شهرداری آستارا به لیگ برتر گفت: اینکه بخواهیم بگوییم تنها به دنبال صعود به لیگ برتر هستیم یا از آن طرف خود را ناتوان بدانیم اصلا منطقی نیست ولی با این وجود تمام تلاش خود را به کار می گیریم که بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم. در مجموع اگر تیمی یا مجموعه ای به دنبال موفقیت و مهمتر از آن تداوم آن است باید برنامه ریزی دقیقی انجام دهد. زیرا این طور نیست که بخواهیم در همان سال اول قول قهرمانی و صعود صد در صد دهیم ولی کادر فنی تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با بالا بردن کیفیت فنی بازیکنان به اهداف خود دست یابد و در کنار این موضوع به دنبال این هستیم تا با شناسایی و بهره گیری از بازیکنان مستعد و جوان بومی که در آستارا حضور دارند بتوانیم جدا از استفاده از آنها برای پیشبرد اهداف باشگاه، آنها را به فوتبال ایران معرفی کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار