• کد خبر:۱۱۱۶۱۸
اختصاصی وب سایت دی اسپورت؛

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

با برگزاری هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه های کشور، عناوین بهترین‌های این هفته از رقابت‌ها نیز مشخص شد.
ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور با برتری پارس جنوبی جم و رایکا بابل، اولین برد فصل نود ارومیه، شکست فجرسپاسی و مس کرمان، توقف استقلال خوزستان، هوادار تهران به پایان رسید.

با پایان یافتن این هفته از رقابت ها کارشناسان وب سایت دی اسپورت با تحلیل و نقد بازی ها ترین های این هفته را معرفی کردند که در ادامه مروری بر نظر کارشناسان دی اسپورت خواهیم داشت.

نتایج هفته دهم در یک نگاه:

دوشنبه 29 دی ماه 99

پارس جنوبی جم 3 - شهرداری آستارا 1
گلزنان تیم میزبان: میلاد صارمی("P10)(58) - میلاد قربان‌زاده("33)
گلزنان تیم میهمان: سعید دلاور("53)

استقلال ملاثانی 1 - مس کرمان 0
گلزن تیم میزبان: سجاد عبدویی("71)
کارت قرمز: آرمان اکوان(مس کرمان)
 
قشقایی شیراز 0 - نود ارومیه 2
گلزنان تیم میهمان: سجاد طجرلو("79) - تورج آقایاری("83)

بادران تهران 1 - خوشه طلایی ساوه 1
گلزن تیم میزبان: احسان پیرهادی("11)
گلزن تیم میهمان: علی مغنمیان("45+2)
کارت قرمز: حسین شاه‌وردی(بادران)

خیبر خرم آباد 0 - استقلال خوزستان 0

ملوان بندرانزلی 1 - هوادار تهران 1
گلزن تیم میزبا: محمد مهری("55)
گلزن تیم میهمان: سجاد دانایی("79)

آرمان گهرسیرجان 2 - شاهین بوشهر 1
گلزنان تیم میزبان: سجاد حسامی("71) - علی نظری("85)
گلزنان تیم میهمان: محمد ابراهیمی("89)

چوکا تالش 3 - فجرسپاسی شیراز 2
گلزنان تیم مبزبان: سامان نورمحمدی("56) - کنعان طاهرنژاد("79) - بهزاد یوسف علیپور("90)
گلزنان تیم میهمان: حمید نعمتی("60)("70)

رایکا بابل 2 - گل ریحان البرز 1
گلزنان تیم میزبان: جواد غلامی("51) - امیرمحمد منصف("75)
گلزنان تیم میهمان : عادل سرشار("31) 

تیم هفته: چوکای تالش
تیم فوتبال چوکای تالش در این هفته از رقابت ها موفق شد با ارائه یک بازی تاکتیکی و منظم تیم مدعی فجرسپاسی را از پیش رو برداشته و سه امتیاز شیرین خانگی را کسب کند. در حالیکه سبزپوشان تالشی با نتیجه 2 بر یک از حریف خود عقب بودند اما شاگردان لطیفی با ارائه یک بازی خوب توانستند کامبک فوق العاده ای داشته و این بازی مهم را با برد پشت سر بگذارند. این‌دومین پیروزی چوکا با هدایت علی لطیفی بود پیش از این چوکا با هدایت لطیفی موفق شده بود گل ریحان البرز را در هفته چهارم با نتیجه یک بر صفر شکست داده و سه امتیاز آن بازی خانگی را نیز کسب کند.

دومین تیمی که در این هفته موفق شد دست به کار بزرگی بزند استقلال ملاثانی بود که موفق شد در تقابل با تیم مدعی مس با تک زیبای سجاد عبدویی این تیم را شکست دهد.‌ مس با شکست در این بازی از صدر جدول به رده سوم سقوط کرد.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

بازیکن هفته: مهرداد هدایتیان
پارس جنوبی که در چند هفته اخیر نتایح خوبی را کسب نکرده در این هفته موفق شد بردی پرگلی را بدست آورد. پارس جنوبی این برد خود را مدیون 2 بازیکن خود است که عملکرد مطلوبی را در این بازی به جا گذاشتند. 

مهرداد هدایتیان هافبک زرد پوشان جمی موفق شد در این دیدار یک پنالتی برای تیمش گرفته و پاس گل سوم تیمش را نیز بدهد.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

علاوه بر هدایتیان، میلاد صارمی مهاجم این تیم نیز موفق شد پنالتی گرفته شده هدایتیان را در دقیقه 10 نیمه اول این بازی تبدیل به گل کند و همچنین گل سوم تیمش را که پاس آن‌ را هدایتیان داده بود به ثمر برساند.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

به غیر از هدایتیان و صارمی سایر بازیکنانی که می توان آنها را به عنوان بازیکن برتر هفته نامید محمد جعفری مدافع چپ چوکا، سجاد حسامی وینگر آرمان گهرسیرجان و رضا نبی زاده مدافع چپ رایکا است.

محمد جعفری مدافع چپ چوکای تالش در دیدار برابر فجرسپاسی در هر دو گل اول و دوم چوکا نقش مهمی داشت. هر دو گل چوکا روی ارسال های دقیق وی به محوطه جریمه به ثمر رسید.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

سجاد حسامی وینگر آرمان گهری ها نیز در بازی مقابل شاهین خوش درخشید او گل اول تیمش را به ثمر رساند و روی گل دوم تیمش نیز نقش بسزایی داشت. گل دوم آرمان گهر در ریباند ضربه حسامی توسط علی نظری به ثمر رسید.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

رضا نبی زاده مدافع رایکا نیز روی هر دو گل تیمش تاثیر مثبت داشت او در صحنه گل اول با پاس پشت دفاع خود رضی پور را صاحب موقعیت گلزنی کرد و همان توپ در نهایت تبدیل به گل اول تیمش شد. نبی زاده کار خود را در نیمه دوم تکمیل کرد و با سانتر دقیق خود بر محوطه جریمه و روی سر امیرمحمد منصف پایه گذار گل دوم تیمش شد.

مربی هفته: علی لطیفی
علی لطیفی به خوبی موفق شده تفکرات تاکتیکی خود را به بازیکنانش دیکته کند و این تیم را که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد و در امر نتیجه گیری با مشکل مواجه بود به بلوغ تاکتیکی برساند. لطیفی و تیمش موفق شدند در هفته دهم رقابت ها با شکست تیم مدعی فجرسپاسی، کسب دومین پیروزی را جشن بگیرند.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

ناکام هفته: مس کرمان
عنوان بزرگترین ناکام هفته به مس کرمان تعلق می گیرد. کرمانی ها که تا در پایان هفته نهم به صدر جدول لیگ صعود کردند صدرنشینی آنها یک هفته تدوام پیدا نکرد. نارنجی پوشان در حفظ صدر جدول ناکام بودند و با شکست در هفته دهم برابر استقلال ملاثانی صدر جدول را تقدیم هوادار تهران کردند. مس با این شکست به رده سوم سقوط کرد.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

بازی هفته: چوکای تالش و فجرسپاسی
یکی از پرگل، جذاب و دیدنی ترین بازی هفته بازی دو تیم چوکا و فجرسپاسی بود که 5 گل در آن به ثمر رسید.‌ این بازی پرگل در نهایت با برد و کسب سه امتیاز شیرین برای تالشی ها به پایان رسید.

ترین های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار