• کد خبر:۱۱۱۶۲۰
باشگاه پالایش گاز ایلام با ارسال بیانیه ای به این خبرگزاری در خصوص داوری دو دیدار اخیر تیم فوتبال پالایش گاز ایلام مقابل وچان کردستان و ملوان بندر انزلی اعلام داشت.
بیانیه باشگاه پالایش گاز ایلام در خصوص داوری های اخیر این تیم

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، باشگاه پالایش گاز ایلام با ارسال بیانیه ای به این خبرگزاری در خصوص داوری دو دیدار اخیر این تیم مقابل وچان کردستان و ملوان بندر انزلی به شرح زیر اعتراض خود را اعلام داشت:

کمیته داوران باید این ناحقی روباید جواب بدهد تیم من علیرغم مدیریت ضعیف خانم مریم قلی پور داور زمین وکمک های وی  خوب کار کرد وگل زدیم ولی متاسفانه گل ما را مردود اعلام کردند و باز مانع رسیدن ما به سه امتیاز شد.

 فیلم گل مقابل ملوان  را انتشار دادیم و قضاوت کنید. هیچ دلیلی ندارد بازی به این مهمی برای دوتا تیم ایلام وانزلی داوران  ضعیف انتخاب شود. تیم پالایش گاز ایلام 6 امتیاز با بازی انزلی و تیم وچان کردستان را به داور وکمکهای آن باخت ومانع صعود تیم پالایش گاز به مرحله بعد شده روی صحبت مان با دبیر کل فدراسیون فوتبال است که  چطور کمیته داوران شما میخواهند قضاوت عادلی برای تیم ها داشته باشند. لطفا کمی چشمانتان را  روی این ناداوری وناحقی ها نسبت به باشگاه پالایش گاز  ایلام وهمه تیم های باز کنید  چون  با این کار انگیزه را ازشرکت کردن برای فصل آینده می گیرید.

 برای چی ما داریم این همه تمرین می کنیم واین مسافت توجاده ها رو طی می کنیم که به داوری ببازیم؟ لطفا کمیته داوران جواب بدهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار