• کد خبر:۱۱۱۶۲۳
وقت‌کشی در فلسفه تراکتور نیست؛
  • ۱۷:۲۵
  • ۰۴/بهمن/۱۳۹۹

چمنیان: بحث بازیکن - مربی در مورد افراد خاص صدق می‌کند

مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت:این پیروزی را به هواداران خوب تراکتور که همواره در کنار تیم هستند و قلبشان برای تیم تپیده تقدیم می کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، عباس چمنیان در نشست خبری پس از دیدار مقابل گل گهر اظهار داشت: از مجموعه گل گهر تشکر می کنم که میزبانی خوبی داشتند و شرایط خوبی را برای مسابقه فراهم کردند.

وی افزود: این پیروزی را به هواداران خوب تراکتور که همواره در کنار تیم هستند و قلبشان برای تیم تپیده تقدیم و این دستاورد را به آن‌ها تقدیم  می کنیم. بازی خیلی خوبی بود. گل گهر از تیم های مطرح و با کیفیت امسال است و بازیکنان خوبی دارد. با توجه به فضای سیرجان بازی کردن ساده نیست. بازیکنان ما خوب بازی کردند.نقاط قوت خطرناک گل گهر که با ارسال توپ های بلند کار می کند را کنترل کردیم.

مربی تراکتور تصریح کرد: در نیمه اول برنده به رختکن رفتیم و در نیمه دوم طبیعی بود حریف فشار ایجاد کند. استمراری که از آن صحبت می‌کنیم و اینکه 90 دقیقه باید آماده باشیم را بچه‌های ما نشان دادند هم جریان بازی تغییر کرد  هم نتیجه عوض شد.

وی تصریح کرد: بعد از بازی استقلال که نتوانستیم سه امتیاز خانگی را بگیریم و شکست خوردیم پیروزی در خانه گل‌گهر و کسب سه امتیاز بیرون از خانه اتفاق خوبی است. حتماً برای بازی‌های آینده برنامه خواهیم داشت و بازی به بازی پیش می‌رویم امیدواریم با کیفیتی که بچه‌ةا ز خودشان نشان می‌دهند در آینده نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد اتفاقات پایان بازی و زد و خوردی که بین بازیکنان دو تیم در اعتراض به وقت‌کشی تراکتور رخ داد، گفت: وقت‌کشی در فلسفه تراکتور نیست بازی پربرخورد بود به خاطر نوع بازی گل‌گهر برخوردهای زیادی در زمین ما رخ می‌داد که حتی منجر به ورود کادر پزشکی می‌شد.

چمینان با اشاره به زدوخوردهای پس از سوت پایان بازی عنوان کرد: شاید بخشی از آن اتفاق طبیعی باشد اما شروع کننده‌اش بازیکن گل‌گهر بود. اگر بازی آنطور که ما می‌خواهیم پیش نرفت باید بازی جوانمردانه را رعایت کنیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که یکی از مدرسان برتر فوتبال ایران است و با توجه به وضعیت مسعود شجاعی آیا فاکتورهای مربیگری رعایت می‌شود، گفت: بحث بازیکن - مربی شاید استثنائاً در مورد برخی افراد خاص صدق کند آخرین تجربه بازیکن - مربی به علی دایی برمی‌گردد که یکی از افراد خاص فوتبال ما است.

چمنیان ادامه داد: مسعود شجاعی هم با توجه به ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند برای آینده فوتبال‌ ما مفید باشد او سه دوره در جام جهانی حضور داشته، حدود 100 بازی در لالیگا و دیگر لیگ‌ها انجام داده، چهار دوره در جام ملت‌ها بوده و فکر نمی‌کنم هیچ بازیکنی در تاریخ فوتبال ما این ویژگی‌های را داشته باشد، همه اینها یکطرف، ویژگی‌های فنی شجاعی یکطرف او هم به دنبال این است دوره‌های مربیگری را داشته باشد. مربی جدید و شناخت جدید نیاز به زمان دارد.

مربی تراکتور اضافه کرد: شجاعی با میل خودش این کار را انجام نداده و سرمربیگری او هم قرار نیست دائمی باشد اما تا زمانی که خودش، کادر فنی و باشگاه صلاح بداند این کار را انجام می‌دهد. ما تاکنون ثابت کردیم نمایش خوبی در زمین داریم امیدواریم خواسته‌ هواداران که بازی جذاب همراه با نتیجه‌گیری است را محقق کنیم که اتفاق خاصی است و به آینده فوتبال ما کمک می‌:ند.

چمینان در مورد مصدومیت محمدرضا اخباری در جریان مسابقه مقابل گل‌گهر گفت: بینی او دچار شکستگی شد و به بیمارستان انتقال یافت. البته فکر می‌کنم مصدومیت او جدی نباشد. حبیب فرعباسی که فصل قبل برای نفت مسجدسلیمان مثمرثمر بود توانست با تمرکز جای اخباری را پر کند. ما در پست‌های مختلف بازیکنان جایگزین خوبی داریم که یکی از ویژگی‌های تیم ما است. فراموش نکنیم که گل‌گهر هم تیم پرمهره‌ای است و این شرایط نوید این را می‌دهد که کیفیت لیگ ما امسال بالا باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار