• کد خبر:۱۱۱۶۴۹
چرا باید ترابیان پس از 6 ماه محرومیت برای ما سوت بزند؟؛
  • ۱۸:۳۷
  • ۰۶/بهمن/۱۳۹۹

شهبا: داور تحت تاثیر نیمکت حریف و تماشاگران قرار گرفت!

سرمربی آرمان گهرسیرجان می گوید: چرا با وجود ممنوع بودن حضور تماشاگران، ۵۰ تا ۱۰۰ تماشاگر باید به ورزشگاه بیایند و با اعتراض بخواهند داور را تحت‌الشعاع قرار دهند؟
شهبا: داور تحت تاثیر نیمکت حریف و تماشاگران قرار گرفت!
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ قاسم شهبا سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهرسیرجان پس از بازی با تیم مس کرمان اظهار کرد: من از هیات فوتبال استان گلایه دارم. وقتی حضور تماشاگر ممنوع است، چرا ۵۰ یا ۱۰۰ نفر به ورزشگاه آمدند؟

شهبا با بیان این‌که داور تحت تاثیر جو ایجاد شده توسط تماشاگران و نیمکت تیم حریف قرار گرفته بود، گفت: یک هفته پیش با مدیرعامل باشگاه آرمان‌گهر صحبت کردم تا رایزنی کنند که یک داور در حد و اندازه دربی استان برای این مسابقه انتخاب شود اما با وجود نامه‌نگاری‌های، داوری انتخاب شده که پس از ۶ ماه محرومیت آمده تا دوباره داوری کند و داوری او در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

وی با اشاره به مصداق‌های اشتباه داور مذکور اظهار داشت: به جرات می‌گویم در نیمه اول ایشان یک پنالتی صد در صدی را برای آرمان‌گهر نگرفت. در مقابل در نیمه دوم، به بهانه خوردن توپ به کتف بازیکن ما، به نفع مس کرمان اعلام پنالتی کرد درحالی‌که در قوانین فوتبال، خوردن توپ به کتف پنالتی نیست.

سرمربی آرمان‌گهر در ادامه برشمردن اشتباهات داوری افزود: داور حتی در اعلام کرنری که منجر به برخورد توپ به کتف بازیکن ما و اعلام پنالتی شد نیز اشتباه کرد. کمک داور می‌گوید من ندیدم کرنر شود، بازیکنان ما و حتی بازیکن حریف هم می‌گویند کرنر نبود اما داور اعلام کرنر کرد. این حد از اشتباهات داوری در حد جایگاه کمیته داوران نیست.

شهبا با انتقاد از نحوه رفتار و گفتار فردین رکوعی؛ کمک مربی مس کرمان گفت: زیبنده مردم کرمان و مربیان استان نیست که فردی بیاید و برای مربیان کرمانی تصمیم بگیرد و بی‌احترامی کند. جالب است که همه می‌گویند ایشان در مورد تیم حریف و داور ماموریت دارد اما او کیست که بخواهد با بی‌احترامی صحبت کند؟ روش و منش باشگاه آرمان‌گهر، کادر فنی و بازیکنان این تیم در پایبندی به مسائل اخلاقی را تمام ایران می‌دانند اما این فرد با بی‌احترامی‌هایش کاری کرد که واکنش نشان دهیم. تاسف‌بارتر این است که از زبان پرسنل باشگاه مس کرمان می‌شنویم می‌گویند رکوعی امروز ماموریتش را به خوبی انجام داد.

سرمربی تیم آرمان‌گهر در انتهای این مصاحبه با تمجید از بازیکنان خود که در چنین شرایطی به مصاف حریف رفته بودند، تاکید کرد: من به بازیکنانم افتخار می‌کنم و به احترام شجاعت و تلاش‌شان ایستاده دست می‌زنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار