• کد خبر:۱۱۱۶۵۰
از مردم بندرانزلی بابت این شکست عذرخواهی می کنم؛
  • ۱۸:۵۲
  • ۰۶/بهمن/۱۳۹۹

زارع: تلاش همه ارکان باشگاه برای صعود ملوان به لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: دیدار ما برابر شهرداری بندرآستارا دو نیمه متفاوت داشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مازیار زارع در پایان دیدار تیمش مقابل شهردار آستارا اظهار داشت: در این بازی دو نیمه متفاوت داشتیم چون نیمه اول برتری با تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا بود که این تیم توانست در این نیمه دو گل به ثمر برساند.

زارع افزود: اما در نیمه دوم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بسیار برتر از حریف خود ظاهر شد ولی در نهایت نتوانستیم از این برتری و از فرصت های به دست آمده استفاده مناسب ببریم و نتیجه بازی را واگذار کردیم.

سرمربی ملوان ادامه داد: به هرحال در این دیدار شکست خوردیم و به طور حتم اگر در نیمه دوم از فرصت های خود استفاده مناسب می بردیم، نتیجه غیر از این رقم می خورد ولی با این وجود به مردم بندر آستارا بابت این پیروزی تبریک می گویم و از مردم بندرانزلی نیز بابت این شکست عذرخواهی می کنم.

وی بیان کرد: هم اینک همه ارکان باشگاه ، کادرفنی و بازیکنان ملوان بندرانزلی برای کسب نتایج مطلوب و صعود به لیگ برتر سعی و تلاش می کنند و همه زحمت می کشند تا نتایج خوبی کسب شود اما من خود را مسبب این شکست می دانم و این باخت را به گردن می گیرم.

او خاطرنشان کرد: امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم از فرصت های به دست آماده نهایت استفاده را ببریم و با کسب نتایج قابل قبول، هواداران خود را شاد و در نهایت نیز به لیگ برتر صعود کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار