• کد خبر:۱۱۱۶۵۲
دروازه‌بان ما بیکار ترین فرد در این بازی بود؛
  • ۱۹:۳۳
  • ۰۶/بهمن/۱۳۹۹

دست نشان: با اینکه در جمع مدعیان نیستیم ولی به تیمم امید زیادی دارم

سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل گفت: مساوی برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر که یک کادر فنی و بازیکنانی باتجربه بازی در لیگ برتر دارند، برای تیم ما ارزشمند است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ نادر دست ‌نشان پس از تساوی بدون گل تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازیکنان تیم رایکا مسیر شمال به تهران را با اتوبوس طی کردند که این امر خستگی بازیکنان را مضاعف کرده بود ولی با این وجود به تیمم تبریک می‌گویم.

دست نشان ادامه داد: امروز تیم رایکا چهار تعویض اجباری داشت که این بازیکنان از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدند.

سرمربی رایکا افزود: چند تن از بازیکنان نیز به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده‌اند که نتوانتستند تمام توانایی خود را به نمایش بگذارند.

وی بیان داشت: شاهین در این نیمه اول تنها دو موقعیت گلزنی داشت ولی در مجموع تیم رایکا بیش از پنج موقعیت برای گلزنی به دست آورد.

سرمربی رایکا بابل اظهار کرد: تیم حریف شناخته شده بود با آنالیز روی سبک بازی آنها شناخت خوبی از شاهین پیدا کرده بودیم و در جریان بازی نیز بجر ضربه‌های کاشته و اوتی دروازه‌بان ما بیکار ترین فرد در این بازی بود.

او در ارتباط با شانس صعود تیمش به لیگ برتر نیز گفت: عمده تیم ‌ها که در ۱۰ تا ۱۵ سال گذشته به لیگ برتر صعود کردند با امتیازهای جمع‌آوری شده در نیم فصل دوم این مهم را محقق کردند که با این شرایط با وجود قرار نداشتن در صف مدعیان به تیمم امید زیادی دارم.

دست نشان اظهار داشت: تیم رایکا با کمبود بازیکن مواجه است ولی با این وجود از میدان دادن به بازیکنان جوان و به کارگیری آنها در کنار بازیکنان با تجربه ترسی نداریم.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار اظهار داشت: به تیم داوری تبریک می‌گویم که کوچکترین مشکلی در این دیدار نداشت و تنها داور چهارم یک لحظه‌ای که به فکرسلامت بازیکنان بودم صحبتم را دخالت در بازی تشخیص و منجر شد تا داور وسط به من کارت زرد نشان بدهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار