• کد خبر:۱۱۱۶۵۷
دیدار دو تیم استقلال ملاثانی و بادران تهران در هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور با تساوی بک بر یک خاتمه یافت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دو تیم استقلال ملاثانی و بادران تهران عصر امروز از ساعت 14 در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه تختی اهواز برابر یکدیگر صف آرایی کردند.

دو تیم در این بازی نیمه اول را تهاجمی آغاز کردند و موقعیت های گلزنی را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند. در یکی از این موقعیت ها که در واپسین دقایق بازی نیمه اول ایجاد شد آبی پوشان اهوازی موفق شدند در دقیقه 45 توسط امیر سواری به گل اول بازی دست یابند در نهایت نیمه اول با همان تک گل استقلالی ها به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم، بادرانی‌ها برای جبران نتیجه تلاش کردند که اعلام ضربه پنالتی به سود این تیم و گلزنی پویا سیف پناهی باعث شد تا بازی به تساوی کشیده شود. در 30 دقیقه پایانی بازی در نیمه دوم تلاش دو تیم برای رسیدن به گل برتری نتیجه‌ای در بر نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شود.

استقلال ملاثانی با این تساوی همچنان در جایگاه یازدهم باقی ماند و بادران نیز یک پله در جدول صعود کرد و رتبه هشتم را به دست آورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار