• کد خبر:۱۱۱۶۵۹
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

میربزرگی: شک نکنید صعود می کنیم

کاپیتان تیم فوتبال بادران تهران گفت: در نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفتیم و به گل تساوی نیز دست یافتیم. حتی می توانستیم گل های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم که محقق نشد.
به‌ گزارش وب سایت دی اسپورت؛ امیر میربزرگی کاپیتان تیم فوتبال بادران تهران پس از دیدار برابر استقلال ملاثانی در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت: بازی خوبی بود البته در نیمه اول. کیفیت زمین بد بود و از آنجایی که تیم ما روی زمین بازی می کند فقط نظاره گر بازی بودیم و نمی دانستیم که چه کاری باید در این زمین بد انجام دهیم.

میربزرگی ادامه داد: در نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفتیم و به گل تساوی نیز دست یافتیم. حتی می توانستیم گل های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم که محقق نشد.

کاپیتان بادران افزود: به خاطر شرایط زمین که آشنایی به وضعیت و شرایط آن نداشتیم کمی در نیمه دوم تیم عقب نشست. کیفیت زمین مطلوب نیست که مطمئنا هر تیمی در این زمین بازی کند شرایط ما را خواهد داشت.

وی در خصوص عملکرد تیم داوری بیان داشت: عملکرد داور خیلی خوب بود. ما فقط به داور گفتیم چون اعتراض نیمکت حریف زیاد است بازی را قطع نکن تا بازی در جریان باشد.

میربزرگی در خصوص بازی حساس هفته آینده تیمش مقابل مس کرمان گفت: انشاء الله مس را می بریم و شک نکنید بادران امسال صعود خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار