• کد خبر:۱۱۱۶۷۰
نیمکت فولاد خیلی متشنج است؛
  • ۱۷:۲۹
  • ۰۶/بهمن/۱۳۹۹

اخباری: برای بازی با پرسپولیس تصمیمات جدیدی می‌گیریم

سرمربی ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه نیمکت فولاد خیلی متشنج است گفت: این تیم کامل‌ترین تیم لیگ است و نیازی به این اعتراض‌ها نیست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سعید اخباری در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر ماشین سازی مقابل فولاد خوزستان گفت: این برد را به فولاد تبریک می‌گویم و از هواداران اصیل ماشین‌سازی عذرخواهی می‌کنم. خوب شروع نکردیم و با گل زودهنگام تنبیه شدیم. در ادامه به بازی برگشتیم ولی از خود گذشتگی بازیکنان ما مقداری کم بود و به در بسته خوردیم. امیدوارم بعد از این بازی خوب ریکاوری کنیم و در ادامه نتیجه بگیریم.

وی درباره اعتراض‌های نیمکت فولاد خوزستان به داوری، عنوان کرد: مربیان‌ فولاد بازیکنان قدیمی تیم ملی بوده‌اند. از جواد نکونام که رکورددار بازی ملی است تا حمید رجبی، مهدی هاشمی‌نسب و حسین کعبی هر کدام افراد بزرگی هستند اما با تشنج، داور کاملا تحت تاثیر قرار می‌گیرد. مکرراً دروازه‌بان فولاد روی زمین می‌افتاد و وقت تلف می‌کرد. این چیز‌ها خوب نیست و نباید در فوتبال ما باب شود. بهتر است اجازه دهیم داور راحت‌تر کارش را انجام دهد.

سرمربی ماشین‌سازی گفت: باشگاه قصد داشت پیش از بازی برای انتخاب سید علی (داور بازی) بیانیه بدهد ولی من گفتم این کار را انجام ندهید. این بیانیه به یاد بازی فصل پیش استقلال و فولاد و آن استوری‌های معروف بود ولی گفتم که نباید به داوری فشار وارد کنیم. بازی را باختیم ولی اگر بخواهم الان در باره مسائلی صحت کنم زمان خوبی نیست. می‌توانید به نشست خبری تیم‌هایی که با فولاد بازی کرده‌اند رجوع کنید و ببینید که همه نسبت به نیمکت فولاد معترض بوده‌اند.

اخباری یادآور شد: فولاد یک سرمربی خیلی خوب و باهوش دارد که کارش را بلد است. این تیم پر از بازیکنان خوب است و در هر پست 3 بازیکن دارد. فولاد کامل‌ترین تیم لیگ است و دیگر نیازی به این اعتراضات نیست. نکونام و بازیکنان فولاد آنقدر توانمند هستند که نخواهند داور را تحت تاثیر قرار دهند. نکونام در این اعتراض‌ها کمتر شرکت می‌کند ولی نیمکت آنها خیلی متشنج است. در این بازی نیمکت ما هم متشنج شد، چون اعصاب بچه‌ها از وقت‌کشی بازیکنان فولاد به هم ریخت.

وی تصریح کرد: موقعیت گل ایجاد کردیم ولی بی‌دقت بودیم. یکی دو موقعیت هم فولاد داشت ولی روی اشتباه خودمان بود و در کار گردش توپ این موقعیت‌ها رخ نداد. در بازی بعدی با پرسپولیس تصمیمات جدیدی می‌گیریم و تغییرات زیادی خواهیم داشت.

سرمربی ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: باعث افتخار است که مسئولیت سرمربیگری در ماشین‌سازی را دارم. اما 3 بازی تا نیم فصل باقی مانده و باید با تلاش بیشتر کار کنیم. در این بازی بدشانسی هم داشتیم ولی بیشتر از بدشانسی از خود گذشتگی تیم‌مان کم بود و بازیکنان نتوانستند به خوبی یکدیگر را پیدا کنند. سعی می‌کنیم این مشکل را حل کنیم ولی فرصت زیادی نداریم و باید برای بازی با پرسپولیس ریکاوری کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار