• کد خبر:۱۱۱۶۷۵
خوشه طلایی ساوه 2 – چوکا تالش 1؛
  • ۱۱:۴۹
  • ۰۷/بهمن/۱۳۹۹

سومین پیروزی متوالی خوشه طلایی در خانه

خوشه طلایی ساوه در هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته اول با یک بازیکن کمتر و در لحظات پایانی بازی موفق شد با نتیجه2بر1از سد چوکا تالش بگذرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، در چارچوب مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور و در هفته یازدهم این مسابقات دو تیم خوشه طلایی ساوه و چوکا تالش در ورزشگاه کارگران تهران به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان بیاتلو موفق شدند در لحظات پایانی بازی و در حالی که نزدیک به 15 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی را ادامه میدادند با نتیجه 2بر1از سد حریف خود بگذرند.

در لحظات ابتدایی بازی یک کاشته بسیار خطرناک در پشت محوطه خوشه طلایی به سود چوکا اعلام شد که این ضربه را مهاجم این تیم به شکلی خطرناک راهی دروازه خوشه طلایی کرد که با بدشانسی به بیرون رفت.

پس از این ضربه خطرناک بازهم این تیم چوکا بود که بر بازی مسلط بود و نیکبخت از همان ابتدا با حرارت خاصی در کنار خط کناری زمین حضور داشت.

رفته رفته تیم میزبان نیز خود را در زمین پیدا کرد و موفق شد دقایقی توپ و میدان را مال خود کند.

دقیقه 20 برگردان زیبای علی امیری با اختلافی نسبتا کم از بالای دروازه محمد خزایی به بیرون رفت.

پس از این ضربه خطرناک خوشه طلایی تا حدودی بر بازی مسلط بود و از آن حملات دقایق ابتدایی چوکا خبری نبود.

دقیقه 41: پاس به بیرون زیبای حسین فاضلی و شوت سرکش سجاد اژدر حساب کار را 1بر0به سود خوشه طلایی رقم زد.

نیمه دوم را چوکا به مانند نیمه نخست رو به جلو آغاز کرد و ضربه کاشته پشت محوطه جریمه که دقیقه 47 بدست آمد را نادر هشیار به زیبایی به گل نخست تیمش تبدیل کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

بعد از این گل با توجه به اینکه با تساوی کار دنبال میشد دو تیم باز هم جانب احتیاط را رعایت میکردند  و بازی متعادل دنبال می شد.

دقیقه78: زننده تنها گل خوشه طلایی با کارت زرد دوم داور از زمین مسابقه اخراج شد.
در دقایق پایانی بازی چوکا می توانست به گل برتری برسد ولی مهاجمان این تیم قدر این موقعیت را ندانستند.

در دقایق تلف شده با اینکه خوشه طلایی یک یار کمتر داشت ولی سراپا حمله شده بود و مزد این حملات خود را در واپسین لحظات بازی با شوت دقیق کامبیز دهقانی گرفت و این بازیکن به زیبایی گل دوم و پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.

با این پیروزی که سومین پیروزی متوالی خوشه طلایی ساوه بود این تیم با 13امتیاز و به دلیل گل زده گل کمترنسبت به آرمان گهر در رده چهاردهم جدول قرار گرفت و هفته بعد باید به مصاف ملوان برود.

چوکا تالش نیز با این باخت 9امتیازی باقی ماند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به گل ریحان البرز در رده شانزدهم جدول قرار گرفت و هفته بعد باید در خانه از تیم نود ارومیه پذیرایی کند.

خبرنگار:علیرضا یاوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار