• کد خبر:۱۱۱۶۸۳
تیم‌های مهرام و مس کرمان از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان مهرام با نتیجه ۸۶ بر ۴۵ پیروز این دیدار شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهرام از ابتدای بازی در کوارتر اول بازی را در دست گرفت و با حملات موثر و دفاع خوب کوارتر را با برتری ۱۸ بر ۶ به سود خود به پایان رساند.

کوارتر دوم از نظر کیفی افت فاحشی کرد و به دلیل خطاهای پیاپی بارها متوقف شد. در این کوارتر دو تیم ۱۷ خطا انجام دادند و بازی خشن دو تیم بخصوص مس کرمان سبب شد چندین بار بازیکنان به دلیل مصدومیت ناچار به ترک زمین شوند. این کوارتر با نتیجه ۲۳ بر ۱۱ به سود مهرام به پایان رسید و مهدی کامرانی مرد تاثیرگذار مهرام در نیمه اول بود.

کوارتر سوم بازی کیفیت بهتری داشت و دو تیم در کسب امتیاز بهتر عمل کردند اما بازهم آمار خطاهای مس بالا بود و سبب شد دو بازیکن این تیم، ابراهیم بیگی و محمد فلاحت دیسکوالیفه شوند. مهرام این کوارتر را با نتیجه ۲۲ بر ۱۴ پیروز شد.

بازی در کوارتر چهارم با همان کیفیت کوارتر قبل دنبال شد و در نهایت مهرام با نتیجه ۲۳ بر ۱۴ پیروز کوارتر و در مجموع با نتیجه ۸۶ بر ۴۵ برنده این دیدار شد. جعفری بازیکن مس در این کوارتر دیسکوالیفه شد تا تعداد دیسکوالیفه شده های این دیدار به سه نفر برسد.

کسایی پور سرمربی مس کرمان برخلاف دیدارهای پیشین روز آرامی را پشت سر گذاشت و اعتراضی به داوری نداشت.

بهترین بازیکن:
صمد نیکخواه با کسب ۱۶ امتیاز، ۸ ریباند و ۸ پاس گل عملکرد درخشانی در این دیدار داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار