• کد خبر:۱۱۱۶۹۳
برنامه مسابقات هفته های ششم، هفتم و هشتم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.
اعلام برنامه مسابقات هفته های ششم تا هشتم لیگ دسته سوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته ششم - شنبه ۱۸ بهمن ۹۹
شریعت نوین مشهد – سیمان شاهرود - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ثامن مشهد
کیان اراک-بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ مرداد اراک
استقلال علی آباد گلستان- دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی گرگان
شهروند نور- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
سردارجنگل صومعه سرا- سولدوز نقده  - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی  ساوه
ستارگان مردان پاشا – کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
سفیر نوین آبیک- شهید اورکی اسلامشهر ۱۴:۳۰- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک
عقاب تبریز – آکادمی کیای تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز
خورشید مهر قروه کردستان- نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران قروه

یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۹
انتظار بجنورد- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد
شهروند رامسر – ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران رامسر
ذوب آهن اردبیل- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اردبیل
نفت ایرانیان-جام جم بیله سوار - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید رهنما تهران
شهدای ایل بهمئی- پویا شوش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید رجایی بهمئی
امید آوران مشیز کرمان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری  کرمان
اوحدی مراغه – شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مراغه
ون پارس نقش جهان- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آرارات اصفهان
ستارگان کرمانشاه – شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه 
پیروزی نگین خورموج- رز موکت بروجن  - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی خورموج
شاهین لردگان- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی لردگان
شهرداری بروجرد – پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری بروجرد
پرسپولیس نوین دزفول-پردیس خرم آباد - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول

پنجشنبه ۲۳ بهمن ۹۹
شاهین تهران –سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شاهین تهران
هرنگ جوان بستک هرمزگان- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بستک
صنعت فولاد اصفهان- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان
کاویان نقده- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
داماش پارسه تهران- آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب تهران
سنگ آهن بافق یزد- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای بافق

هفته هفتم - جمعه ۲۴ بهمن ۹۹
سولدوز نقده- آلومینیوم پارس ساوه - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی نقده

شنبه ۲۵ بهمن ۹۹
شهدای مقاومت جویبار- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید کریمی جویبار 
بادامک قائن خ جنوبی- استقلال علی آباد گلستان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه غدیر قائن
مقاومت تهران- کیان اراک- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ آذر تهران
سیمان شاهرود- شهروند نور- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شاهرود
شهرداری فریدونکنار- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
کیا پارس تهران -سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران
پرسپولیس برازجان – شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی برازجان
ستارگان سیمرغ البرز- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
آکادمی کیا تهران- خورشید مهر قروه کردستان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران
کانیاو اشنویه- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اشنویه
گرین کشاورز نهاوند- نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
شهدای گروس بیجار- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۷ شهریو بیجار
شهدای چوار ۶۵ ایلام -شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عدالت ایلام
رز موکت بروجن  - ستارگان کرمانشاه - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بروجن
پرسپولیس شیراز- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه حافظیه شیراز
خلیج فارس میناب-استوک مرودشت- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید امینی میناب

سه شنبه ۲۸ بهمن ۹۹
آسمان مشهد- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
فرهنگ رامهرمز- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی رامهرمز
رضوانی اصفهان- صنعت فولاد اصفهان - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه قیام زرین شهر
سوهان محمد قم- شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه یادگار امام قم
دریای حربده محمود آباد- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا سیمرغ
ستارگان آژند آذربایجان- اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز
مینو خرمدره زنجان- شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
خلیج فارس ماهشهر- شهدای ایل بهمئی - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
پردیس خرم آباد- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم آباد
جام جم بیله سوار- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه حسین زاده بیله سوار

چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹
فولاد هرمزگان- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
آبی پوشان شمس کیش- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه المپیک کیش


هفته هشتم - شنبه ۲ اسفند ۹۹
استقلال علی آباد گلستان- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی گرگان
کیان اراک- سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ مرداد اراک
هرنگ جوان بستک هرمزگان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بستک
شهروند نور-شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
ستارگان مردان پاشا- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
شهید اورکی اسلامشهر- کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
آلومینیوم پارس ساوه- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی  ساوه
سفیر نوین آبیک- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک
عقاب تبریز –شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز
خورشید مهر قروه- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران قروه
شهرداری بروجرد – رز موکت بروجن  - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری بروجرد
نیکان مهر تهران-آکادمی کیا تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد
شاهین لردگان- شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی لردگان
عقاب شیراز- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دستغیب شیراز

یکشنبه ۳ اسفند ۹۹
پویا شوش- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شوش
شهرآهن خواف -آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب خواف
سنگ آهن بافق یزد- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا بافق
انتظار بجنورد- دریای حربده محمود آباد ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاهتختی بجنورد
سردارجنگل صومعه سرا- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
ذوب آهن اردبیل- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اردبیل
داماش پارسه تهران- بادامک قائن - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب تهران
ون پارس نقش جهان- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آرارات اصفهان
امید آوران مشیز کرمان- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری کرمان
شهدای ایل بهمئی- پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه رجایی بهمئی
اوحدی مراغه – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مراغه
کاویان نقده-گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
شهروند رامسر –مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران رامسر
پیروزی نگین خورموج-فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی خورموج
ستارگان کرمانشاه – پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار