• کد خبر:۱۱۱۷۲۹
اختصاصی دی اسپورت
  • ۲۱:۴۴
  • ۱۰/بهمن/۱۳۹۹

کورس ماشین های گلزنی در جاده پرتلاطم لیگ

دو مهاجم ارزنده فوتبال بانوان حالا سایه به سایه هم در کورس کسب خانم گلی لیگ قرار دارند.
کورس ماشین های گلزنی در جاده پرتلاطم لیگ

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز به پایان رسید که در این هفته می توان به برد پر گل 17 بر صفر وچان مقابل تیم بحران زده قشقایی شیراز اشاره کرد که پر گل ترین بازی لیگ را رقم زد.

در این بازی بهترین فرصت برای زهرا قنبری مهاجم ارزشمند وچان حاصل شد تا شمار گل های خود را افزایش دهد که این مهاجم خلاق و کاملاً حرفه ای به بهترین شکل ممکن استفاده کرد و به تنهایی 7 گل از 17 گل تیمش را وارد دروازه قشقایی کرد.

اما در آنسوی نفس های افسانه چترنور مهاجم ریز نقش و گلزن شهرداری سیرجان پشت سر قنبری به خوبی حس می شود تا کورس خانم گلی لیگ با حضور این دو مهاجم داغ تر شود.

قنبری 19 گله به خوبی در مقابل چترنور 18 گله احساس خطر می کند و همین امر باعث خواهد شد تا این دو مهاجم انگیزه خود را برای زدن گل های بیشتر در دیدارهای آینده بیشتر کنند. دیدارهای که با توجه به صعود شهرداری چی ها و وچانی ها تشریفاتی خواهد بود ولی حضور دو مهاجم این دو تیم در کورس گلزنی به نظر می رسد بازی هفته آخر دور گروهی خیلی هم جدی خواهد شد.

کورس ماشین های گلزنی در جاده پرتلاطم لیگ

این دو مهاجم ارزنده فوتبال کشورمان حالا در جدول لیگ دست نیافتنی شده اند و فاصله خود با شبنم بهشت مهاجم همین شهرداری سیرجان با هشت و 9 گل افزایش داده اند تا رسیدن به این دو بعید به نظر برسد.

حالا اوج حساسیت برای این دو مهاجم در هفته دهم در دو شهری بندری بوشهر و انزلی خواهد بود جایی که چترنور و یارانش به مصاف تیم متحول شده سارگل خواهند رفت و در آنسوی این دوئل زیبا کاپیتان زهرا و سربازانش به جنگ شمالی های ملوان خواهند رفت تا حساسترین بازی های خود را انجام دهند.

کورس ماشین های گلزنی در جاده پرتلاطم لیگ

جدول گلزنان لیگ در پایان هفته نهم:

زهرا قنبری 19 گل

افسانه چترنور 18 گل

شبنم بهشت 10 گل

افسانه اقبال 7 گل

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار