• کد خبر:۱۱۱۸۰۶
از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های پارسا مشهد و پالایش نفت آبادان در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و مشهدی ها میلیمتری پیروز این دیدار شدند.
برد میلمیتری نماینده مشهد مقابل پالایش نفت آبادان
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مشهدی ها با درخشش فروتن کوارتر اول را بسیار خوب آغاز کردند، اما در ادامه پالایش نفت بازی را به تعادل کشید و در پایان کوارتر ۲۲ بر ۱۷ پیروز شد.

کوارتر دوم آغازی کم امتیاز داشت و دو تیم در زیر سبد چندان با دقت عمل نکردند، اما در ادامه تیم مشهدی بازی بهتری ارائه داد و با برتری ۱۹ بر ۱۵ اختلاف را به یک امتیاز رساند. مارویچ در این کوارتر ۹ امتیاز برای مشهدی ها کسب کرد.

کوارتر سوم با بازی برتر نفت آغاز شد اما بازهم بازی با تعادل کشیده شد. نفت این کوارتر را ۲۱ بر ۱۸ پیروز شد. حسن زاده با کسب ۱۳ و مارویچ با کسب ۸ امتیاز از خوبهای این کوارتر بودند.

پالایش نفت کوارتر چهارم را با برتری آغاز کرد و اختلاف امتیاز را به ۹ رساند اما بازی خوب مشهدی ها و بی دقتی بازیکنان این تیم سبب شد در نهایت بازی با برتری ۶۸ بر ۶۷ پارسای مشهد پایان یابد. حسن زاده در این کوارتر امتیازی کسب نکرد تا نفتی ها با ۹ امتیاز عملکرد ضعیفی در کوارتر پایانی به نمایش بگذارند.

بهترین بازیکن:
حسن زاده با کسب ۲۹ امتیاز و ۱۴ ریباند ستاره این دیدار بود. مارویچ نیز ۲۷ امتیاز کسب کرد و روز درخشانی داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار