• کد خبر:۱۱۱۸۲۱
از ساعت ۱۴:۳۰ تیمهای شیمیدر قم و جوانان ۲۰۲۰ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان یک بازی جذاب و نزدیک جوانان یک شگفتی رقم زد و با نتیجه ۹۸ بر ۸۹ تیم مدعی شیمیدر را شکست داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شیمیدر بازی را بهتر آغاز کرد و با اختلاف ۱۲ امتیاز از حریف در کوارتر اول پیش افتاد، اما جوانان با یک بازی حساب شده اختلاف ایجاد شده را جبران کردند و در کوارتر سوم در امتیاز ۵۴ به حریف به تساوی رسیدند. بازی تا دقایق پایانی کوارتر سوم برابر پیش رفت اما در لحظات پایانی این کوارتر جوانان موفق شدند اختلاف با حریف را به ۷ امتیاز برسانند. بازی در کوارتر پایانی متعادل پیش رفت و هرچند شیمیدر تلاش زیادی برای جبران نتیجه انجام داد اما در نهایت جوانان با برتری ۹۸ بر ۸۹ حریف مدعی اش را با شکست بدرقه کرد. عماد سلمانی و ارسلان کاظمی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برخلاف دیدارهای پیشین چندان خوب ظاهر نشدند و عملکرد ضعیفی داشتند.

کوارتر اول با نتیجه ۲۶ بر ۱۴ به سود شیمیدر پایان یافت اما جوانان در کوارتر های بعدی با ترتیب با نتایج ۳۰ بر ۲۵، ۳۲ بر ۱۸ و ۲۲ بر ۲۰ به برتری رسیدند.

بهترین بازیکن:
پیتر گریگوریان با کسب ۲۳ امتیاز و ۹ ریباند بهترین بازیکن این دیدار بود. علی شهریان نیز با کسب ۱۸ امتیاز و ۱۴ پاس گل عملکرد درخشانی داشت‌ در آن سو پوپویچ با ۲۵ امتیاز و ۱۵ ریباند بهترین بازیکن شیمیدر در این دیدار بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار