• کد خبر:۱۱۱۸۳۰
از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن بسکتبال آزادی تیم های آینده سازان و جوانان ۲۰۲۰ به مصاف هم رفتند و در پایان تیم جوانان مقتدرانه صاحب برتری ۱۱۰ بر ۶۹ شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ جوانان در ادامه روند رو به رشد خود در حالی به مصاف آینده سازان رفتند که دیروز با شکست شیمیدر مدعی کار بزرگی انجام داده بودند. در آن سو آینده سازان بدون برد پا به این میدان گذاشت. جوانان در این دیدار بیشتر از بازیکنان نیمکت نشین استفاده کرد و بازیکنان اصلی فرصت حضور در میدان را پیدا نکردند. پیتر گریگوریان، علی شهریاری و فلاح در این دیدار به میدان نرفتند. جوانان با برتری در کوارترهای اول، دوم و سوم با نتایج ۳۱ بر ۹، ۳۳ بر ۲۴ و ۲۴ بر ۱۲ و باخت در کوارتر چهارم با نتیجه ۲۴ بر ۲۲ با ۴۱ امتیاز اختلاف پیروز شدند. تمام بازیکنان جوانان که در این دیدار به میدان رفتند امتیاز کسب کردند و ۶ بازیکن این تیم امتیازات خود را دو رقمی کردند. در این دیدار رکورد پرامتیازترین کوارتر این فصل شکسته شد و بازیکنان دو تیم موفق به کسب ۵۷ امتیاز در کوارتر دوم این دیدار شدند. پیش از این رکورد متعلق به بازی جوانان و شهرداری بندرعباس با ۵۶ امتیاز بود.

بهترین بازیکن:
نصرت یازرلو با کسب ۱۶ امتیاز و ۱۲ ریباند دبل دبل کرد و بهترین بازیکن این دیدار بود. محمد امین دهقان زاده نیز با کسب ۱۶ امتیاز و ۹ پاس گل عملکرد درخشانی داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار