• کد خبر:۱۱۱۹۳۰
اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته هشتم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

هفته هشتم - پنجشنبه 23 بهمن ماه 99

امید گناوه - محتشم تبریز - ساعت 14:15 - ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

مجتبی افرا - سیدسعید محمودی - سیروس افروزپور - محمد اکبریان - ناظر داوری: البرز حاجی پور

جمعه 24 بهمن ماه 99

علم و ادب تبریز - ایرانجوان بوشهر - ساعت 14 - ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

امیرمحمد فتحی نژاد - حسن یوسفی صفت - مهدی یوسف زاده - حسین لاله کار - ناظر داوری: صادق نوری

شهرداری بندرعباس - اسپاد تهران - ساعت 14 - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

حسام ملامحمدی - وحید هیلرودی - روح الله تیموری - علی عرب - ناظر داوری: رحیم مهرپیشه

ویستا توربین تهران - فولادنوین اهواز - ساعت 14 - ورزشگاه غدیر تهران

عباس خلیلی - سجاد عباسی - محمد عبدلی - جواد بیگدلی - ناظر: بابک داوری

شهرداری همدان - اتحاد کامیاران - ساعت 14 - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

هادی صحرایی - داوود عروجلو - محمد حیدری - رئوف سیفی - ناظر: حسین مقابلی

سردار بوکان - عقاب تهران - ساعت 14 - ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

حجت قیانوری - سیدنعمت میرغفار - ابوالفضل بیات - محمد مولوی - ناظر: حمید سیفی آذر

مس شهربابک - پاس همدان - ساعت 14 - ورزشگاه شهدای مس شهربابک

محمد نیک نژاد - سیدحمیدرضا امامی - میثم فانی زاده - عباس کارگر - ناظر: متعاقبا اعلام می شود 

شهیدقندی یزد - اترک بجنورد - ساعت 14 - ورزشگاه شهیدنصیری یزد

مجتبی شجاعی - حمیدرضا سرتاج - عباس عسگری - محمد میرزازاده - ناظر: علیرضا جلالی

میلادمهر تهران - شهرداری ماهشهر - ساعت 14 - ورزشگاه شهدای اسلامشهر

علی اصغر افروزه - عباس شیرزادی - امین اسکندری - محمد معافی - ناظر: مرتضی کریمی

شهدا بابلسر - نیروی زمینی تهران - ساعت 14 - ورزشگاه شهیدعلیزاده بابلسر

رسول اولیایی - احمد رفیعی - محمود ذوالفقاری - ایمان احمدی - ناظر: محمدحسین اسدی

ملی حفاری اهواز - سپیدرود رشت - ساعت 14:15 - ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری

رضا کریمی - محمدرضا بیژنی - رضا لیلامی - حسن شفیعی - ناظر: روح الله ارشادی

نفت امیدیه - شهرداری بم - ساعت 14:15 - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

علی آقاجری - مجتبی لیراوندی - اکبر عمرانی - عارف توسلی - ناظر: مهدی پاکزاد

شنبه 25 بهمن ماه 99 

مس نوین کرمان - نفت و گاز گچساران - ساعت 14 - ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

مهدی نبی زاده - سعید وطن پرستان - حامد اقبال - حسن سلامتی - ناظر: متعاقبا اعلام می شود 

شاهین بندرعامری -شمس آذرقزوین - ساعت 14:15 - ورزشگاه شهدای اهرم تنگستان

سیدامین خدادادپور - موسی وصال - جمیل محمدنیا - ابراهیم پورسلطان - ناظر: متعاقبا اعلام می شود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار