• کد خبر:۱۱۲۰۰۷
هشتم فروردین زمان پایانی مرحله نخست؛
  • ۱۰:۰۰
  • ۲۷/بهمن/۱۳۹۹

اعلام برنامه هفته نهم تا سیزدهم و یک بازی معوقه از هفته پنجم لیگ دسته سوم

برنامه هفته نهم تا سیزدهم و یک مسابقه معوقه لیگ دسته سوم فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته نهم - پنجشنبه ۷ اسفند ۹۹
ستارگان سیمرغ البرز - ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شریعتی کرج
سیمان شاهرود- استقلال علی آباد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی شاهرود
شریعت نوین مشهد – شهروند نور- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
شهرداری فریدونکنار- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
شهدای مقاومت جویبار - کیان اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کریمی  جویبار
سولدوز نقده- سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی نقده
شهدای گروس بیجار – خورشید مهر قروه کردستان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
کانیاو اشنویه- نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
رز موکت بروجن  - شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بروجن

جمعه ۸ اسفند ۹۹
دریای حربده محمود آباد- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا سیمرغ
شاهین تهران – شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران
سوهان محمد قم- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم
ستارگان آژند آذربایجان- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
نفت ایرانیان- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
گرین کشاورز نهاوند -اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
بادامک قائن - انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه غدیر قائن
جام جم بیله سوار- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار
مینو خرمدره زنجان- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
پرسپولیس برازجان – پویا شوش- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی برازجان
پرسپولیس نوین دزفول- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
شهدای چوار ۶۵ ایلام- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه عدالت ایلام
پردیس خرم آباد- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
فرهنگ رامهرمز- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز
استوک مرودشت- هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا مرودشت
رضوانی اصفهان- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه قیام زرین شهر
آبی پوشان شمس کیش- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه المپیک کیش
فولاد هرمزگان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
خلیج فارس میناب- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید امینی میناب

یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹
مقاومت تهران- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ آذر تهران


هفته دهم - دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹
کیان اراک- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آلومینیوم اراک
استقلال علی آباد-  شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی گرگان
کیا پارس تهران -شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران
شهید اورکی اسلامشهر- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
سفیر نوین آبیک- ستارگان سیمرغ البرز - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک
آکادمی کیا تهران -کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران
نیکان مهر تهران- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد

سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹
آلومینیوم پارس ساوه- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی   ساوه
سردارجنگل صومعه سرا- شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید موسوی فومن
ستارگان مردان پاشا- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
اوحدی مراغه- نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مراغه
خورشید مهر قروه کردستان- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران قروه
ذوب آهن اردبیل- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اردبیل
عقاب تبریز – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز
شهرآهن خواف- بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب خواف
پویا شوش- شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شوش
آسمان مشهد- دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
خلیج فارس ماهشهر- پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
شهدای ایل بهمئی- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه رجایی بهمئی
ستارگان کرمانشاه- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه 
شاهین لردگان- پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی لردگان
شهرداری بروجرد- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری بروجرد
امید آوران مشیز کرمان- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری کرمان
سنگ آهن بافق یزد- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق
صنعت فولاد اصفهان- استوک مرودشت - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان
پرسپولیس شیراز-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت شیراز

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹
عقاب شیراز- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دستغیب شیراز

پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۹
داماش پارسه تهران- سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب تهران
انتظار بجنورد- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد


هفته یازدهم - شنبه ۱۶ اسفند ۹۹
سولدوز نقده-کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی نقده

یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹
شریعت نوین مشهد – استقلال علی آباد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه بهمن مشهد
ستارگان سیمرغ البرز - شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
شهروند نور- کیان اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ناطق نوری نور
ستارگان آژند آذربایجان-نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
بادامک قائن خ جنوبی-آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه غدیر قائن
شهروند رامسر- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه چمران رامسر
شاهین تهران –آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران
سوهان محمد قم- سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم
مینو خرمدره زنجان- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
کاویان نقده- اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
نفت ایرانیان- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
گرین کشاورز نهاوند- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
جام جم بیله سوار- خورشید مهر قروه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار
شهدای گروس بیجار- آکادمی کیا تهران - ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
فرهنگ رامهرمز- شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز
پرسپولیس نوین دزفول- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
رز موکت بروجن  - پویا شوش- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بروجن
پردیس خرم آباد- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
پیروزی نگین خورموج- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خورموج
شهدای چوار ۶۵ ایلام- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه عدالت ایلام
رضوانی اصفهان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه قیام زرین شهر
خلیج فارس میناب- ون پارس نقش جهان - ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید امینی میناب
هرنگ جوان بستک هرمزگان- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بستک
استوک مرودشت- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا مرودشت
آبی پوشان شمس کیش- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه المپیک کیش

دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹
شهدای مقاومت جویبار -داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کریمی  جویبار
سیمان شاهرود- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی شاهرود
مقاومت تهران- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ آذر تهران


معوقه از هفته پنجم - جمعه ۲۲ اسفند ۹۹
فولاد هرمزگان-صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

هفته دوازدهم - شنبه ۲۳ اسفند ۹۹
انتظار بجنورد- شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد
استقلال علی آباد- شهروند نور- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی گرگان
شهرآهن خواف - سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه انقلاب خواف
دریای حربده محمود آباد- بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا سیمرغ
آسمان مشهد- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
داماش پارسه تهران- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطر سیب تهران
آلومینیوم پارس ساوه- شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی  آلومینیوم ساوه
کیا پارس تهران- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران
ستارگان مردان پاشا - شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
شهید اورکی اسلامشهر- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
سفیر نوین آبیک- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک
شهرداری فریدونکنار- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
نیکان مهر تهران- جام جم بیله سوار- ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد
آکادمی کیا تهران- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه بعثت تهران
عقاب تبریز – نفت ایرانیان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
کانیاو اشنویه- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
خورشید مهر قروه- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۵ – ورزشگاه چمران قروه
ذوب آهن اردبیل- کاویان نقده - ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی اردبیل
شهرداری بروجرد- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهرداری بروجرد
شاهین لردگان- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی لردگان
شهدای ایل بهمئی- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید رجایی بهمئی
پویا شوش - پردیس خرم آباد - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی شوش
خلیج فارس ماهشهر- رز موکت بروجن  - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
پرسپولیس برازجان – شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی برازجان

چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹
فولاد هرمزگان- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امید آوران مشیز کرمان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهرداری  کرمان
سنگ آهن بافق یزد- هرنگ جوان بستک هرمزگان - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق
ون پارس نقش جهان- استوک مرودشت - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه آرارات اصفهان
پرسپولیس شیراز -رضوانی اصفهان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه بعثت شیراز


هفته سیزدهم - پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹
شریعت نوین مشهد- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
شهدای مقاومت جویبار - شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید کریمی  جویبار
کیان اراک- استقلال علی آباد - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آلومینیوم اراک
سیمان شاهرود - آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شاهرود
مقاومت تهران - دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ آذر تهران
شهروند نور - داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ناطق نوری نور
سردارجنگل صومعه سرا - آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید موسوی فومن
شهروند رامسر- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه چمران رامسر
مینو خرمدره زنجان- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
شاهین تهران – سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران
سوهان محمد قم -کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم
ستارگان سیمرغ البرز -شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
اوحدی مراغه- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه تختی مراغه
نفت ایرانیان- خورشید مهر قروه- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
گرین کشاورز نهاوند-نیکان مهر تهران- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه علیمردان نهاوند
ستارگان آژند آذربایجان- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
جام جم بیله سوار- آکادمی کیا تهران- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار
کاویان نقده-عقاب تبریز- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
پرسپولیس نوین دزفول- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
پیروزی نگین خورموج- شاهین لردگان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی خورموج
رز موکت بروجن  - پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی بروجن
پردیس خرم آباد- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
فرهنگ رامهرمز- پویا شوش- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز
ستارگان کرمانشاه- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
صنعت فولاد اصفهان- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان
رضوانی اصفهان- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه خیام زرین شهر
استوک مرودشت- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا مرودشت
خلیج فارس میناب- عقاب شیراز- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید امینی میناب
هرنگ جوان بستک هرمزگان-ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی بستک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار