• کد خبر:۱۱۲۰۵۵
چوکا 1 - پارس جنوبی 1؛

به ولای علی اینجوری نمیشه!

تیم فوتبال چوکای تالش در دومین بازی متوالی داخل خانه خود در کسب پیروزی و سه امتیاز بازی ناکام ماند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دو تیم فوتبال چوکای تالش و پارس جنوبی جم عصر امروز در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور از ساعت ۱۴ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برابر هم صف آرایی کردند. این دیدار با تاخیر ۹ دقیقه ای و با قضاوت مهدی اجاقی آغاز شد.

دو تیم در نیمه اول بیشتر به محک زدن همدیگر پرداختند و دقایق زیادی بازی در میانه میدان سپری شد.

همچنین این نیمه به غیر از شوت محکم صارمی مهاجم پارس به سمت دروازه چوکایی ها که به کرنر ختم شد موقعیت مسلم گلزنی نداشت و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ضمن اینکه در دقیقه ۳۸ نیمه اول این بازی کیانوش میرزایی به علت مصدومیت جای خود را به مصطفی اکرامی داد.

با شروع نیمه دوم، پارس جنوبی جم بازی را بهتر شروع کرد و ۲ موقعیت گلزنی را ایجاد کردند که مدافعان حریف این حملات را مهار کردند.

اما در دقیقه ۵۶، چوکایی ها با تشکیل یک مثلث ضدحمله ای از سمت چپ ترتیب داده و بر روی یک پاس عرضی دقیق محمد جعفری، رضا اعتمادی موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.

بعد از این گل، کادرفنی پارس جنوبی جم دست به ترکیب تیم‌شان زد و ۴ تعویض به ترتیب در دقایق ۶۵ و ۷۴ بازی انجام دادند تا روند تاکتیکی خود را تغییر بدهند. پس از این تعویض ها حملات جمی ها روی دروازه چوکایی ها برای جبران نتیجه ادامه یافت تا اینکه در دقیقه ۹۲ پارسی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که پس از ارسال این ضربه ایستگاهی بر روی دروازه چوکا ایمان شوریابی به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

چوکا تالش که در دیدار هفته اخیر نیز برابر بادران در دقایق پایانی برد را با باخت عوض کرده بود در این هفته نیز بازی برده را با تساوی عوض کرد تا علی لطیفی بیش از پیش از این بدشانسی هایی که گریبانگیر تیمش شده است کلافه شود.

پس از گل تساوی پارس جنوبی، لطیفی که جنب و جوش زیادی در کنار زمین داشت و به طور مداوم از بدو گلزنی شاگردانش از آنها می خواست تمرکز کافی داشته باشند، در یک موقعیت تیمش در دقایق پایانی بازی که بر روی ضربه ایستگاهی از دست رفت و همین توپ تبدیل به ضدحمله برای پارسی ها شد به شدت از دست بازیکنانش عصبانی شده و خطاب به شاگردانش گفت: به ولای علی اینطوری نمیشه! 

به هر حال بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم چوکا با کسب یک امتیاز این بازی 14 امتیازی شده و در رده شانزدهم و پارس جنوبی جم نیز با این تساوی ۲۲ امتیازی شد و در همان رده هفتم جدول باقی ماندند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار