• کد خبر:۱۱۲۰۸۶
سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: این تیم با مشکل مالی مواجه است و برای موفقیت در ادامه بازی‌ها به حمایت مالی مسئولان و خیران نیاز داریم.
رافت: روندمان رضایت بخش است / بازی زیبایی را ارائه دادیم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پایان رافت پس از بازی شهرداری آستارا و استقلال خوزستان در ورزشگاه وحدت آستارا در خصوص بازی اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که نخستین بازی تیم فوتبال شهرداری آستارا در مجموعه ورزشی وحدت با پیروزی همراه بود. 

وی خواستار بهتر شدن کیفیت زمین چمن مجموعه ورزشی وحدت شهرستان آستارا شد و تصریح کرد: امیدواریم برای بازی‌های بعدی شهرداری آستارا کاستی‌های موجود در زمین چمن مجموعه ورزشی وحدت برطرف شود تا بتوانیم تا پایان فصل، بازی‌های شهرداری را در آستارا میزبانی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا تیم شهرداری را متعلق به مردم و مسئولین این شهرستان دانست و بیان کرد: از مردم شهرستان آستارا و در رأس، مسئولین انتظار داریم به لحاظ منابع مالی، انسانی و سخت‌افزاری به بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری آستارا کمک کنند.

رأفت بازی امروز شهرداری آستارا مقابل استقلال اهواز را زیباترین بازی در طول لیگ دسته یک کشور دانست و افزود: بهزاد سلطانی با ضربه ایستگاهی خود در بازی امروز شهرداری مقابل استقلال اهواز درخشید و می‌توان گفت که یک دیوید بکام جدید در حال ظهور در فوتبال ایران است.

وی با بیان اینکه حقوق بازیکنان تیم فوتبال شهرداری آستارا در حدواندازه بازیکنان تیم‌های لیگ برتر نیست، بیان کرد: مردم آستارا از من انتظار برد دارند، اما در عمل، وقتی پای پرداخت حقوق و مزایای بازیکنان پیش می‌آید کسی پاسخ‌گو نیست و دراین‌خصوص من از بازیکنان شرمنده هستم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار