• کد خبر:۱۱۲۱۰۶
لیگ دو و حواشی منحصر به فردش؛

آقای سرمربی، لیگ دو با فوتبال کوچه ای متفاوت است

دیدار دو تیم پاس همدان – نفت امیدیه در چارچوب هفته نهم لیگ دو حواشی جالب توجه ای در دل خود جای داده بود.
آقای سرمربی، لیگ دو با فوتبال کوچه ای متفاوت است
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دو تیم پاس همدان – نفت امیدیه در چارچوب هفته نهم لیگ دسته دوم به مصاف هم رفتند که نیمکت نفت امیدیه خصوصا سرمربی این تیم از دقیقه1با داد و فریاد قصد جو دادن به بازی برای کسب نتیجه داشت.

علیرضا آلبوغبیش از همان ثانیه های ابتدایی بازی به معدود هواداران پاس که حکم میهمان تیم پاس را داشتند واکنش نشان داد و با اعتراض شدید به ناظر بازی اظهارداشت که بازی بدون حضور تماشاگران باید باشد در حالی که این افراد تعدادی از بازیکنان تیم پاس و تعدادی از میهمانان این تیم بودند سوای این امر حتی اگر این افراد از معدود هواداران انگشت شمار تیم پاس هم بوده باشند یک سرمربی لیگ دویی نباید به آن ها واکنش نشان دهد و حتی با آن ها درگری لفظی و بگو مگو داشته باشد که متاسفانه این اتفاق افتاد.

پس از این قضیه آلبوغبیش روی هر صحنه ای از بازی حتی یک اوت ساده حتی یک خطای محرز بازهم فریاد می کشید و به داور اعتراض می کرد و دقیقا جوی را ایجاد کرده بود که حاضرین در ورزشگاه احساس می کردند یک بازی که در کوچه برگزار می شود را نظاره گر هستند.

حرارت و آب و تاب داشتن یک سرمربی کنار زمین نه تنها بد نیست بلکه خوب است و انرژی را می تواند به بازیکنان داخل زمین منتقل کند ولی وقتی این حرارت در جهت منفی و اعتراض به داور در هر صحنه و کش و مکش با نیمکت و میهمانان تیم حریف مبدل شود بسیار زشت و زننده است و مطمئنا هیچ کس چنین چیزی را نمی پسندد.

امید است که این سرمربی جوان اصول حرفه ای را بهتر رعایت کند و بیشتر از کش و مکش های منفی کنار زمین روی مسائل تاکتیکی و تشویق های به جای بازیکنان خودش و نه تخریب بازیکنان حریف کار کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار