• کد خبر:۱۱۲۱۲۲
خوشه طلایی ساوه 3 – آرمان گهر سیرجان 0،
  • ۰۲:۱۴
  • ۰۵/اسفند/۱۳۹۹

خوشه طلایی در کارگران همچنان پر قدرت می تازد

خوشه طلایی ساوه در هفته پانزدهم لیگ دسته اول با3گل آرمان گهر سیرجان را از پیش روی برداشت.

خوشه طلایی در کارگران همچنان پر قدرت می تازد

به گزارش وب سایت دی اسپورت، در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور خوشه طلایی ساوه در ورزشگاه کارگران از آرمان گهر سیرجان پذیرایی می کرد که در پایان موفق شد با 3گل حریف خود را شکست دهد و روند پیروزی های خانگی خود را حفظ کند.


دقایق ابتدایی بازی دو تیم در حال محک زدن و امتحان راه های نفوذ برای گلزنی بودند.


دقیقه 18: روی ارسال به پشت مدافعان آرمان گهر توپ به فرشید پاداش رسید که مدافع این تیم چاره ای جز خطا نداشت و داور مسابقه به سود خوشه طلایی اعلام پنالتی کرد که این توپ را سجاد اژدر تبدیل به گل کرد تا میزبان با1گل جلو بیافتد.


دقیقه 31: روی اشتباه خط دفاعی آرمان گهر در دفع توپ و ارسال از جناح راست، توپ در محوطه جریمه به سجاد اژدر رسید و این بازیکن ساده ترین کار ممکن را با به ثمر رساندن گل دوم خود و تیمش انجام داد.


دقیقه 35: پوریا غلامی از جناح راست نفوذ کرد ولی ارسال این بازیکن را رضا معقولی نتوانست با ضربه سر تبدیل به گل سوم خوشه ای ها کند.


در آغاز نیمه دوم خوشه طلایی باز هم میل به حمله داشت و دقیقه47روی یک حمله زهردار شوت نخست فاضلی با برخورد به مدافعان باز هم مقابل این بازیکن قرار گرفت و این مرتبه با شوتی سرکش توپ را به تور دروازه آرمان گهر چسباند تا شاگردان بیاتلو با نتیجه3بر0جلو بیافتند.


دقیقه 55: روی ارسال به پشت مدافعان خوشه طلایی و اشتباه مدافع این تیم در دفع توپ موقعیت مناسبی نصیب مهاجم آرمان گهر شد ولی ضربه این بازیکن با بدشانسی به دیرک بالایی دروازه برخورد کرد و توپ به داخل زمین برگشت خورد.


شاگردان شهبا بعد از این موقعیت توانستند چند موقعیت نصف و نیمه روی دروازه خوشه طلایی ایجاد کنند اما هیچکدام زهر کافی برای گل شدن را نداشت تا نتیجه بازی با همان3گل به سود خوشه طلایی به پایان برسد.


خوشه طلایی با این پیروزی خانگی 20امتیازی شد و با قرار گرفتن در رده نهم جدول هفته آینده باید در خرم آباد به مصاف خیبر رده چهاردهمی برود.


آرمان گهر نیز با 16امتیاز در مکان پانزدهم جدول قرار گرفت و هفته آینده باید در خانه از استقلال ملاثانی پذیرایی کند.


خبرنگار:علیرضا یاوری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار