• کد خبر:۱۱۲۱۵۴
تیم فوتبال استقلال ملاثانی موفق شد به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور صعود کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دو تیم فوتبال استقلال ملاثانی و بادران تهران امروز در چارچوب مرحله سوم رقابت های جام حذفی کشور از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی اهواز برابر هم صف آرایی کردند.

در این دیدار که دو تیم با ترکیب متفاوت و بیشتر با بازیکنانی که در طول 15‌ هفته برگزار شده لیگ یک در ترکیب تیم هایشان قرار نگرفته بودند به میدان رفتند اما با این وجود موقعیت های گلزنی را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما تلاش دو تیم در نیمه اول ثمری نداشت و این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت‌.

با شروع نیمه دوم مربیان دو تیم دست به ترکیب تیم هایشان زده و تغییراتی را ایجاد کردند. در حالیکه دو تیم پا به پای هم پیش می رفتند و شاهد بازی متعادلی از سوی هر دو تیم بودیم اما یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه بادران در دقیقه 70 سبب شد تا حسین زیاری داور سمنانی این دیدار با دمیدن به سوت خود نقطه پنالتی را به سود میزبان نشان دهد. 

بادرانی ها که در طول لیگ یک به گواه کارشناسان در بسیاری از دیدارها از داوری ها متضرر شده اند اینبار در جام حذفی کشور نیز به شدت نسبت به صحنه مشکوک در محوطه جریمه معترض بودند و اعتقاد داشتند که مهاجم‌حریف با تیزهوشی این خطا را گرفته است.

از نکات جالب توجه این دیدار می توان به ادامه جنجال های همیشگی ابراهیم اشکش اشاره کرد که به نظر می رسد جنجال های وی که مسبوق السابق در طول ۱۵ هفته بوده تبدیل به یک نوع حربه برای وی جهت تحت تاثیر قراردادن بازیکنان حریف و صد البته داور شده است!

حربه ای که اینبار شدت بیشتری به خود گرفت و با چاشنی حمله به داور چهارم همراه بود! در دقایق پایانی بازی اشکش که با جنجال های خود در کنار زمین سعی بر تحت تاثیر قرار دادن داور مسابقه و التهاب و تغییر جو بازی داشت با تذکر داور چهارم روبرو شد اما ادامه دادن جنجال ها و داد و فریادهای وی در کنار زمین سبب شد تا داور چهارم داور وسط را در جریان ماجرا قرار دهد و زیاری مجبور شود با دادن کارت قرمز وی را از کنار زمین اخراج کند.

با این وجود سرمربی استقلال ملاثانی پس از دریافت کارت قرمز به سمت داور چهارم حمله ور شد اما با وساطت نماینده فدراسیون و سایر نیمکت نشینان از کنار زمین به بیرون از زمین هدایت شد.

در پایان نیز دیدار دو تیم با برتری و استقلال ملاثانی به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور پایان یافت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار