• کد خبر:۱۱۲۱۵۹
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

مربی پارس جنوبی: روی نقاط ضعف و قوت حریف برنامه داشتیم

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: از بازیکنان جوانی که استفاده کردیم جواب اعتمادمان را دادند و بازی بهتری را به نمایش گذاشتند و در دقیقه ۹۰ نیز موفق شدیم به گل برسیم. 
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ایمان رزاقی راد مربی پارس جنوبی جم پس از برتری مقابل نود ارومیه در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت: شاهد بازی درگیرانه و فیزیکی بودیم می دانسیم که نود ارومیه فشار را از ناحیه جلو به حریف وارد می کند ما نیز در مقابل روی نقاط ضعف و قوت حریف برنامه داشتیم.

رزاقی راد ادامه داد: امروز از بازیکنان جوانی که استفاده کردیم جواب اعتمادمان را دادند و بازی بهتری را به نمایش گذاشتند و در دقیقه ۹۰ نیز موفق شدیم به گل برسیم. فکر می کنم ۶ الی ۷ بازیکن امروز ما برای اولین بار در این فصل از مسابقات بازی کردند اما با این وجود خیلی خوب کار کردند که عملکردشان رضایت بخش بود.

مربی پارس جنوبی جم در خصوص داوری بازی بیان داشت: به غیر از یک صحنه که روی مهاجم ما در محوطه جریمه نود خطا شد اما داور اعتقادی به خطا نداشت در بقیه صحنه ها قضاوت شجاعانه ای داشت. در کل با وجود اینکه نیمکت حریف در چند صحنه سعی بر تحت تاثیر قرار دادن داور داشتند اما داور تحت تاثیر قرار گرفت و شرایط داوری خوب بود.

خبرنگار: عماد چربگو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار